S, 13.08.2022.

Bunkus ģimene vērsusies tiesā pret Gobzemu

TVNET/LETA
Bunkus ģimene vērsusies tiesā pret Gobzemu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 18
Mārtiņa Bunkus brālis Kristaps Bunkus.
Mārtiņa Bunkus brālis Kristaps Bunkus. Foto: Edijs Pālens/LETA

Nogalinātā zvērinātā advokāta Mārtiņa Bunkus ģimene Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā ir iesniegusi prasību pret bijušo zvērināto advokātu, Ministru prezidenta amata kandidātu Aldi Gobzemu (KPV LV) par cieņu un godu aizskarošu nepatiesu ziņu atsaukšanu un mantiskās kompensācijas piedziņu, pavēstīja Mārtiņa Bunkus brālis Kristaps Bunkus.

Viņš norādīja, ka "jau pēc Mārtiņa nāves Gobzems vairākkārt viņu atklāti un publiski nomelnoja, kas, mūsuprāt, bija zemiska rīcība, zinot, ka Mārtiņš savu godu un cieņu aizstāvēt vairs nevarēja. Mārtiņa dzīves laikā Gobzemam acīmredzot drosmes nepietika. Ar šādu uzvedību Gobzems sabiedrībā kultivē nesodāmas agresijas kultūru, un ar savu prasību ceram to iegrožot vismaz šajā gadījumā."

Kristaps Bunkus arī vērsa uzmanību uz to, ka pieteikumā tiesai ir iekļauta prasība par mantiskās kompensācijas piedziņu. Ģimenes ieskatā, tā ir nepieciešama, lai "liktu atbildētājam [Gobzemam] aizdomāties par savas rīcības pareizību kaut vai no pragmatiska viedokļa [..]."

Jau ziņots, ka Mārtiņš Bunkus tika nošauts 30.maija rītā, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem. Īsi pēc slepkavības netālu no notikuma vietas tika atrasta sadedzināta ar viltotiem valsts numuriem aprīkota automašīna, kura, visticamāk, bija saistīta ar slepkavību.

Par notikušo policijā sākts kriminālprocess. Izmeklēšanas pamatversija ir, ka noziegums paveikts saistībā ar upura profesionālo darbību.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu