S, 20.08.2022.

Ugunsgrēks Centrāltirgus teritorijā lokalizēts

TVNET/LETA
Ugunsgrēks Centrāltirgus teritorijā lokalizēts
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: TVNET

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD) šodien plkst.12.50 izdevies lokalizēt ugunsgrēku, kas izcēlies Rīgas Centrāltirgus teritorijā esošajā trīsstāvu ēkā, kurā atrodas kafejnīca un dienesta viesnīca.

Dienestā skaidroja, ka ugunsgrēka degšanas platība bijusi 1100 kvadrātmetri. Tāpat no tirgus teritorijas evakuēti apmēram 2000 cilvēki.

VUGD arī atzīmēja, ka, ņemot vērā plaši iesaistītos VUGD resursus šī ugunsgrēka dzēšanas darbos no dažādām ugunsdzēsības daļām Rīgā un to, ka tas apgrūtināja spēju reaģēt uz citiem izsaukumiem, VUDG pārdislocēja uz Rīgu vairākas ugunsdzēsības automašīnas ar glābējiem no Jūrmalas un Saulkrastiem.

VUGD pārstāve Inta Palkavniece iepriekš norādīja, ka glābēji saņēmuši izsaukumu uz ugunsgrēku Nēģu ielā, taču ierodoties negadījuma vietā konstatēts, ka ēkā izcēlies sadūmojums.

Foto: TVNET

Savukārt Rīgas Centrāltirgus pārstāvis Aleksandrs Šuņins informēja, ugunsgrēks izcēlies ēkā Nēģu ielā 5, kur atrodas viesnīca un kafejnīca. Pēc kafejnīcas vadītāju paustā, patlaban nezināmu iemeslu dēļ aizdegusies katlu māja.

Kā aģentūra noskaidroja SIA "Rīgas satiksmē", ar policijas rīkojumu periodiski tiek ierobežota satiksme Gogoļa ielas posmā, proti, nepieciešamības gadījumā satiksme tiek apturēta un tad atkal atjaunota.

Kavējumi ierobežojumu dēļ var rasties 3.maršruta un 13.maršruta trolejbusiem.

Kā novēroja aģentūra LETA, Centrāltirgus apkārtnē bija izveidojies spēcīgs sadūmojums. Ugunsnelaimei sākoties, sadarbībā ar Valsts policiju tika norobežota tirgus daļa, kurā ierasti tiek tirgoti ziedi. Likumsargiem dažus tirgotājus nācās īpaši pārliecināt par to, ka savi puķu stendi uz laiku ir jāatstāj, lai ugunsdzēsēji varētu veikt savu darbu.

Vēlāk VUGD informēja, ka saistībā ar ugunsgrēku tiek ierobežota plaša teritorija ap degošo ēku. Dienests aicina cilvēkus neuzkavēties tiešā ugunsgrēka tuvumā, kā arī dūmos, jo tas var būt bīstami.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu