Neparasti: atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums izdod kalendāru ar sētniekiem, šoferiem un citiem darbiniekiem

Ne tikai glītas stjuartes un muskuļoti mehāniķi ir liekami uz žurnālu vākiem un drukājami kalendāros - vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” šogad radījis unikālu sienas kalendāru 2021.gadam, kurā galvenie varoņi ir sētnieki, šoferi, tehniķi, atkritumu šķirotāji un biroja cilvēki, TVNET informēja uzņēmuma pārstāve Zane Auziņa.

Kaledāra devīze ir “Harmonijai vajag tīru vidi!”. Katra mēneša foto neparastā apgaismojumā atklāts kāds no uzņēmuma darbības virzieniem vai pakalpojumiem, savukārt priekšplānā izcelta uzņēmuma galvenā vērtība – darbinieki. Tie ir sētnieki, šoferi, tehniķi, atkritumu šķirotāji un biroja cilvēki, kas, katrs būdams savā vietā, palīdz gādāt par uzņēmuma galveno mērķi - tīru un sakoptu vidi.

Kalendārs nodrukāts mazā tirāžā un primāri ir paredzēts kā dāvana gan sadarbības partneriem un klientiem, gan arī pašiem darbiniekiem, kuriem dalība projektā bija iespēja pirmo reizi mūžā piedalīties īstā fotosesijā ar stilistiem, grima māksliniekiem un frizūru meistariem, profesionāliem fotogrāfiem un spožu studijas apgaismojumu.

“Clean R” valdes locekle Linda Rirdance atzīst, ka bija krietns izaicinājums pievilcīgā veidā parādīt vides pakalpojumu uzņēmuma darba procesus ceļā uz tīru vidi, vienlaikus izceļot arī cilvēkus, kuri ik dienu dara nozīmīgu darbu, lai iedzīvotāji varētu baudīt sakoptu un no atkritumiem brīvu vidi.

“Ir viegli skaisti nobildēt un kalendārā ielikt fotogrāfiju ar baltām lidmašīnām uz bezgalīgi zilu debesu fona vai krāšņas sporta automašīnas ar piemeklētām modelēm. Taču kā skaisti un pievilcīgi parādīt atkritumus, to šķirošanu vai izvešanu?! Apzināmies, ka

katrs kalendārs tiek radīts, lai nokļūtu pie sienas, un ir jāgādā, lai skati tajā neraisītu nepatīkamas asociācijas, - mūsu gadījumā tas nebija viegli.

Bijām ambiciozi, vēloties parādīt gan savu vidi un pakalpojumus – atkritumu apsaimniekošanu, būvgružu šķirošanu un pārstrādi, ceļu un teritoriju uzturēšanu, telpu uzkopšanu, dezinfekciju un citus darbus, gan arī izceļot savus cilvēkus. Vēlējāmies viņus redzēt bez ierastā formas tērpa un ārpus darbiem. Turklāt to visu gribējām apvienot tā, lai kalendārs saņēmējam rada patīkamu pārsteigumu un pozitīvas izjūtas,” skaidro Rirdance.

Kalendāra fotogrāfiju autori ir fotogrāfs Jānis Saliņš un bilžu pēcapstrādes mākslinieks Gatis Griets, kas katru no “Clean R” darbību raksturojošiem ikdienas procesiem fiksēja, izmantojot dažādu krāsu gaismas filtrus un komplicētu fotografēšanas tehniku.

Darbiniekiem sev neraksturīgajā foto modeļa vidē palīdzēja iejusties Latvijas Nacionālās operas un baleta trupas baletdejotāji,

veidojot papildu dinamiku un intrigu katrā no kadriem.

Kalendārā redzamas arī atkritumu šķirošanas rūpnīcas “Vides resursu centrs” aizkulises un citas neparastas vietas, kas izmanto dažādus uzņēmuma pakalpojumus. 

 Vides pakalpojumu uzņēmums “Clean R” ir nozares līderis Latvijā ar vairāk nekā 75 gadu ilgu darba pieredzi. “Clean R” nodarbina vairāk nekā 1300 strādājošo un sniedz plašāko vides pakalpojumu klāstu vairāk nekā 50 000 klientu visā Latvijā. Klientiem tiek piedāvāti 40 pakalpojumi atkritumu apsaimniekošanas, īpašumu uzturēšanas, telpu un ēkām piegulošo teritoriju uzkopšanas un labiekārtošanas jomā, kā arī ceļu un koplietošanas teritoriju tīrīšana.

Uz augšu
Back