Biznesa forums “Rūpniecība un inovācijas Kurzemes attīstībai”

FOTO: Publicitātes foto

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Liepājas pilsēta aicina uzņēmējus un visus interesentus uz LTRK Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2021”, kura ietvaros 9. aprīlī norisināsies biznesa forums “Rūpniecība un inovācijas Kurzemes attīstībai”, kas notiks tiešsaistē portālā TVNET un tīklošanās platformā, reģistrējoties www.uznemejudienas.lv.

Vai rūpniecība un inovācijas būs ekonomikas balsts Kurzemes attīstībai un izrāviens ne tikai reģionālai, bet arī valsts tautsaimniecības kopējai izaugsmei? Kāda ir vīzija, biznesa virzieni, iespējamie attīstības scenāriji? - virsjautājumi šī gada biznesa forumam, kurš sekos uzreiz pēc svinīgās Iespēju festivāla “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2021” atklāšanas, kas paredzēta plkst. 10:00 un kuras norisei un pārējām festivāla aktivitātēm ikviens varēs sekot tiešraidē portālā TVNET un vietnē www.uznemejudienas.lv.

Foruma pirmajā sesijā "Rūpniecība kā ekonomikas balsts Kurzemes reģionā" ar prezentāciju uzstāsies Uldis Hmieļevskis, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka vietnieks attīstības jautājumos, pēc kuras sekos paneļdiskusija ar LTRK prezidentu Aigaru Rostovski, Liepājas domes priekšsēdētāju Jāni Vilnīti, ekonomikas ministru Jāni Vitenbergu un Andi Araku, mežizstrādes uzņēmuma "Krauzers" līdzīpašnieku. Pirmās sesijas diskusiju moderēs LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris.

Otrā sesija, partnerībā ar A/S Swedbank, tiks veltīta ilgtspējas tēmai, kurā Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja un atbildīga biznesa aktīviste Dace Helmane, AS “Latvijas Valsts meži” korporatīvās komunikācijas vadītājs Tomass Kotovičs, Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta viceprezidents, vadītājs Latvijā Andris Grafs un SIA “Liepājas enerģija” valdes priekšsēdētājs Jānis Jansons diskutēs, ko nozīmē un kāds ir pienesums ilgtspējīgai uzņēmējdarbībai. Ilgtspēja nenozīmē uzņēmuma spēju ilgi pastāvēt. Ilgtspēja ir uzņēmuma savlaicīgs darbs ar virkni specifisku jautājumu, kas, atstāti bez ievērības, ilgtermiņā var sarežģīt uzņēmuma darbību un ietekmēt uzņēmuma finanšu situāciju. Diskusijas mērķis ir identificēt šos jautājumus, izprast to nozīmīgumu un ieguvumu uzņēmumam. Paneļdiskusiju moderēs Adriāna Kauliņa, AS “Swedbank” Ilgtspējas attīstības vadītāja.

Foruma trešajā sesijā eksperti paneļdiskusijā runās par Jaunās paaudzes uzņēmējdarbību un inovācijām. Kādi ir inovatīvi risinājumi un nākotnes tehnoloģijas darbībā? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildēs Renārs Neimanis, BITE Grupas e-komercijas platformas arhitekts; Raivis Ekšteins, SIA Inpass līdzdibinātājs un citi jauno, inovatīvo un augošo uzņēmumu pārstāvji. Diskusiju moderēs Salvis Roga, Kurzemes Biznesa inkubatora valdes priekšsēdētājs. Šīs sesijas ietvaros jaunos censoņus uzrunās arī bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Biznesa foruma diena noslēgsies ar iedvesmas lekciju par nepieciešamajām prasmēm veiksmīgākai ikdienai savā un uzņēmuma dzīvē, kuru vadīs Zuarguss Zarmass, uzņēmuma “11humans” vadītājs, emocionālā intelekta un konferenču lektors.

Aicinām iepazīties ar pilnu dienas programmu un dalībai reģistrēties laikus, izmantojot tiešsaistes rīku: https://www.mitto.me/uznemeju-dienas/registracija vai arī skatīties tiešsaistē tvnet.lv.

Reģistrācija pasākuma apmeklējumam ir bez maksas. Platformā varēsiet ne tikai sekot līdzi foruma norisei un aktīvi tajā piedalīties ar jautājumiem, bet arī vērot dalībnieku vebinārus, ar kuru programmu varat iepazīties šeit: https://www.uznemejudienas.lv/programma-kurzeme, kā arī iepazīties ar virtuālās izstādes dalībnieku piedāvājumu.

Plašāka informācija par Iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2021”, tā programmu un dalībniekiem - www.uznemejudienas.lv

Uz augšu
Back