C, 28.09.2023.

Mūžībā devies Latvijas vēstnieks Grieķijā Pēteris Kārlis Elferts

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Foto: Edgars Rinkēvičs/Facebook

Mūžībā devies Latvijas vēstnieks Grieķijā Pēteris Kārlis Elferts, mikroblogošanas vietnē pavēstījis Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).

1961.gadā dzimušais Elferts darbu ārlietu dienestā sāka 1999.gadā. Viņš pildījis ĀM parlamentārā sekretāra pienākumus, kā arī bijis speciālo uzdevumu vēstnieks Irākas atjaunošanā un demokratizācijas veicināšanā, Latvijas pastāvīgais pārstāvis Eiropas Padomē, Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Īrijā, kā arī Saeimas priekšsēdētāja ārlietu padomnieks un Ministru prezidenta padomnieks.

Diplomāts savā darbībā īpaši pievērsies latviešu diasporai gan kā vēstnieks ārvalstīs, gan arī būdams speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos.

No 2016. līdz 2020.gadam Elferts bija ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Turcijā, savukārt kopš 2020.gada diplomāts pildīja Latvijas vēstnieka pienākumus Grieķijā. Vēstnieks Elferts pildījis arī Latvijas nerezidējošā vēstnieka pienākumus Irānā un Irākā.

ĀM izsaka visdziļāko līdzjūtību Elferta piederīgajiem, draugiem, kolēģiem. "Esam pateicīgi par viņa ieguldījumu Latvijas un tās diplomātiskā dienesta attīstībā. Pēteri, mums Tevis ļoti pietrūks!" mikroblogošanas vietnē "Twitter" ierakstījis ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).

Facebook LinkedIn Draugiem X

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais