Vilcieniem stājies spēkā vasaras kustības grafiks

TVNET/LETA
Vilcieniem stājies spēkā vasaras kustības grafiks
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
"Pasažieru vilciens".
"Pasažieru vilciens". Foto: LETA

Lai vasarā uzlabotu pasažieru pārvadājumus, no 13. jūnija stājas spēkā  izmaiņas elektrovilcienu kustības sarakstā. Līdz ar to, atkal kļuvis aktuāls vasaras sezonas vilcienu kustības grafiks.

AS "Pasažieru vilciens" pārstāvis Egils Krutovs aģentūru LETA informēja, ka vilcienu saraksts ir papildināts ar papildu reisiem uz atpūtnieku iecienītajiem galamērķiem Jūrmalas un Saulkrastu virzienā. Virzienā Rīga-Saulkrasti tiks norīkoti papildu četru brīvdienu vilcieni, savukārt maršrutā Rīga-Dubulti - astoņi papildu vilcieni.

Tāpat ikdienas satiksmi vasaras sezonā papildinās 12 vilcieni uz Carnikavu un 14 vilcieni uz Dubultiem. Maršrutos Rīga-Carnikava, Rīga-Dubulti un Rīga-Sloka papildu vilcienu skaits var tikt koriģēts, pamatojoties uz laika prognozi un ievērojot pasažieru skaitu, norādīja Krutovs.

"Pasažieru vilciena" pārstāvis uzsvēra, ka no jūnija sākuma ir atsākta regulāra vilcienu kustība Madonas un Gulbenes maršrutā. Madonā vilcieni piestāj katru dienu, savukārt Gulbenē - nedēļas nogalēs.

Atsaucoties pasažieru pieprasījumam, arī šajā sezonā līdz ar jauno grafiku būs iespējams biļešu tirdzniecības kasēs lielākajās stacijās visās vilcienu kursēšanas līnijās bez maksas paņemt kabatas formāta vilcienu kustības sarakstu. Mājaslapā un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts, kas redzams desmit dienas iepriekš, jau ietver šīs izmaiņas.

Tāpat Krutovs informēja, ka, ievērojot Ministru kabineta rīkojumu, darbadiena no piektdienas, 25.jūnija, ir pārcelta uz sestdienu, 19.jūniju. Līdz ar to 19.jūnijā vilcieni kursēs atbilstoši darbadienu sarakstam, un pasažieriem vilcienos atļauts braukt ar abonementa biļetēm mēneša darba dienām. 25.jūnijā vilcieni kursēs atbilstoši brīvdienu sarakstam, un pasažieriem vilcienos ar abonementa biļetēm mēneša darba dienām braukt nav atļauts.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu