Iedzīvotāji saskārušies ar problēmām lejupielādēt Covid-19 sertifikātus

Nacionālā mēroga digitālais vakcinācijas pret Covid-19 sertifikāts, ar kuru iedzīvotāji var apliecināt vakcinācijas faktu. FOTO: Zane Bitere/LETA

Piektdien novērtas problēmas vietnes "covid19seritifikats". Atsevišķi iedzīvotāji ziņo par problēmām, kas radušās, cenšoties lejupielādēt Covid-19 sertifikātus. 

Par problēmām lejuplādēt sertifikātu informējuši arī vairāki "Twitter" lietotāji.

Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) "Twitter" informējis, ka Nacionālais veselības dienests jau pēta problēmu, vienlaikus gan atzīmējot, ka līdz šim jau ģenerēti un izdoti aptuveni 500 000 sertifikātu.

Jau vēstīts, ka līdz šim tīmekļvietnē "www.covid19sertifikats.lv" ir izveidots pusmiljons digitālo Covid-19 sertifikātu, aģentūru LETA informēja Nacionālais veselības dienesta (NVD) Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Evija Štālberga.

Visbiežāk iedzīvotāji izveidojuši sertifikātu par veikto vakcināciju pret Covid-19, kas kopumā pēc skaita ir nepilni 400 000 sertifikāti.

Tāpat izveidoti arī vairāk nekā 58 000 laboratoriskā testa digitālo sertifikātu un vairāk nekā 42 000 sertifikātu par Covid-19 pārslimošanas faktu.

Uz augšu
Back