P, 15.08.2022.

Atklāta centralizēta "Citro" noliktavas bāze

TVNET/LETA
Atklāta centralizēta "Citro" noliktavas bāze
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
veikals Citro
veikals Citro Foto: Publicitātes foto

Veikalu "Citro" pārvaldnieks SIA "Latvian Retail Management" turpmāk attīstīs vienotu loģistikas tīklu un atklājis centralizētu noliktavas bāzi pie starptautiskās lidostas "Rīga", aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

"Citro" centralizētā noliktavas bāze un loģistikas centra telpas atrodas "Green park" noliktavu un biroja telpu kompleksā.

Kā skaidroja uzņēmumā, "Latvian Retail Management" telpas nomā, tādēļ investīciju apjoms neesot liels un to regulē nomas līguma nosacījumi.

Kompānijā uzsvēra, ka vienotas noliktavas un loģistikas bāzes izveide ļaus nodrošināt ērtāku un operatīvāku piegādes procesu un sadarbību ar piegādātājiem un apvienības partneriem, kā arī būs izmaksu efektīvi, optimizējot līdzšinējos izdevumus par vairāku noliktavu izmaksu un loģistikas procesa organizēšanu.

"Attīstot vienotu zīmola konceptu, mēs veidojam vienota sortimenta politiku visā "Citro" mazumtirdzniecības tīklā. Pārejot no vairāku noliktavu izmantošanas uz centralizētu augsta līmeņa noliktavas bāzi, mēs partneriem varam nodrošināt daudz efektīvāku preču piegādi un komplektāciju vienuviet," sacīja "Latvian Retail Management" valdes priekšsēdētājs Imants Kelmers.

Viņš uzvēra, ka noliktavas atrašanās vieta pie lidostas Rīga ir būtiska priekšrocība sadarbībā ar vietējiem piegādātājiem un importa preču piegādātājiem.

"Turklāt jaunās noliktavas telpas ir ērti pieejamas visiem apvienības partneriem un piegādātājiem. Nākotnes perspektīvā tas ļaus mums attīstīt savu darbību arī uz tiem reģioniem, kur "Citro" zīmols līdz šim vēl nav plaši pārstāvēts, tai skaitā Rīgā un Vidzemes reģionā," klāstīja Kelmers.

Latvijas uzņēmumu apvienību "Latvian Retail Management" veido vietējā kapitāla mazumtirdzniecības uzņēmumu tīkli AS "Diāna", SIA "Gabriēla", SIA "Lekon" un SIA "AA&CO". Uzņēmumu apvienība pārstāv "Citro" un "Eldo" zīmola veikalu tīklu ar vairāk nekā 80 tirdzniecības vietām visā Latvijā.

"Latvian Retail Management" reģistrēts 2018.gada beigās, un tā pamatkapitāls ir 51 000 eiro. 2020.gadā uzņēmums strādāja ar 11,06 miljonu eiro apgrozījumu un 2933 eiro zaudējumiem.

"Latvian Retail Management" nodrošina vienotu kopējā tīkla sortimentu, organizējot loģistikas sistēmu un ietverot individuāla piedāvājuma veidošanu katra sadarbības partnera tirdzniecības vietās atbilstoši reģiona tradīcijām un vietējo ražotāju piedāvājumam.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu