P, 15.08.2022.

Apledojuma dēļ vietām nekursē reģionālie autobusi

TVNET/LETA
Apledojuma dēļ vietām nekursē reģionālie autobusi
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Shutterstock

Arī trešdien Autotransporta direkcija saņēmusi informāciju, ka atsevišķi autobusu reisi kavējas, kā arī netiek daļēji vai pilnīgi izpildīti ceļu stāvokļa dēļ, apliecināja, Autotransporta direkcijas pārstāve Zane Plone.

Saskaņā ar pārvadātāju operatīvi sniegto informāciju otrdien, 4.janvārī,

netika nodrošināti 11 reisi.

Autotransporta direkcija saņem informāciju no pārvadātājiem par to, ka apledojušu ceļu dēļ visā Latvijā iespējama reģionālo maršrutu autobusu reisu izpildes kavēšanās. Tāpat atsevišķos gadījumos neizbraucama ceļa dēļ nav iespējams nodrošināt reisu pilnā garumā.

Līdz šim Autotransporta direkcija ir saņēmusi informāciju par sabiedriskā transporta kavēšanos vai atsevišķu reisu pilnīgu vai daļēju neizpildi ceļa stāvokļa dēļ Pierīgā, Bauskas, Alūksnes, Rēzeknes, Madonas, Cēsu, Jaunpiebalgas, Aizkraukles, Ērgļu, Limbažu, Saulkrastu pusē.

Plone skaidroja, ka pārvadātāji katru mēnesi Autotransporta direkcijai sniedz atskaiti par neizbrauktajiem reisiem, norādot iemeslu, kādēļ katrs konkrētais reiss netika izpildīts, piemēram, sliktu ceļa apstākļu dēļ.

Novembrī šī iemesla dēļ netika izpildīti 35 reisi. Dati par decembrī neizpildītajiem reisiem būs pieejami tuvāko dienu laikā, bet informācija par janvāri Autotransporta direkcijas rīcībā būs februāra sākumā.

Direkcija paredz, ka decembrī un janvārī neizpildīto reisu skaits

būs būtiski lielāks nekā novembrī.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu