O, 16.08.2022.

Ukrainas atbalstam "Uzņēmēji mieram" kopā ar "Ziedot.lv" saņēmuši jau 9,5 miljonu eiro ziedojumus

TVNET/LETA
Ukrainas atbalstam "Uzņēmēji mieram" kopā ar "Ziedot.lv" saņēmuši jau 9,5 miljonu eiro ziedojumus
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Поддержка Украины. Иллюстративное фото
Поддержка Украины. Иллюстративное фото Foto: Shutterstock

Kustība "Uzņēmēji mieram" kopā ar "Ziedot.lv" saņēmuši jau 9,5 miljonu eiro ziedojumus Ukrainas atbalstam gan finansiālā, gan mantiskā izteiksmē, pavēstīja kustības pārstāvji.

Līdz šim uz Ukrainu ir nogādātas 1600 paletes ar precēm, kas ir vairāk nekā 50 pilnas kravas automašīnas - taktiskais apģērbs, uzkabes vestes, medicīnas preces, žņaugi, medikamenti, pārtika, higiēniskās preces, Latvijā ražotas metāla krāsniņas gan ēdiena gatavošanai, gan siltumam un citas preces.

"Uzņēmēji mieram" ir pateicīgi visiem ziedotājiem un sadarbības partneriem par sniegto atbalstu, kas ir ļāvis jau sniegt būtisku atbalstu Ukrainai cīņā par brīvību. Kustības pārstāvji uzsver, ka ziedotāji spējuši palīdzēt stiprināties bruņotajiem spēkiem, apgādāt slimnīcas ar vajadzīgo aprīkojumu, piegādāt ātrās palīdzības automašīnas, kā arī pārtiku un saimniecības preces iedzīvotājiem, kuriem tagad tas tik ļoti ir vajadzīgs.

Atbalsta iniciatīva "Uzņēmēji mieram" radīta, apvienojot spēkus ar Aizsardzības ministriju un Ukrainas vēstniecību Latvijā, kā arī ar Latvijas nevalstiskajām organizācijām, platformu "Ziedot.lv" un citiem. Ziedojumi tiek vākti, lai sniegtu praktisku palīdzību, kā arī veidotu visaptverošu koordinētu atbalsta tīklu, kas spēj sniegt tieši tādu atbalstu, kāds ir nepieciešams karadarbības skartajiem Ukrainas iedzīvotājiem.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu