VID piemērojis nodrošinājumu uzņēmumam "Rīgas taksometru parks"

"Inchcape Motors Latvia" salonā notiek preses konference, kurā informē par "Rīgas Taksometru parks" vizuālās identitātes maiņu un jaunajiem septiņvietīgiem auto "Ford S-Max". FOTO: Edijs Pālens/LETA

Valsts ieņēmumu dienests (VID) piemērojis nodrošinājumu AS "Rīgas taksometru parks", liecina "Firmas.lv" informācija.

Atbilstoši VID lēmumam noteikts aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārreģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai Uzņēmumu reģistra Komercķīlu reģistrā.

Nodrošinājums reģistrēts ceturtdien, 12.maijā.

VID administrēto nodokļu parāds "Rīgas taksometru parkam" šogad gada 1.maijā bija 70 560 eiro.

Kā ziņots, šogad 14.februārī Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesā tika ierosināts "Rīgas taksometru parka" tiesiskās aizsardzības process, bet Maksātnespējas likumā noteiktais kreditoru vairākums neatbalstīja tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu, tāpēc process 20.aprīlī izbeigts.

"Rīgas taksometru parka" finanšu dati par 2021.gadu vēl nav publiskoti, bet 2020.gadā uzņēmums strādāja ar 3,09 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 45,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi sasniedza 570 000 eiro pretēju peļņai gadu iepriekš.

Kompānija "Rīgas taksometru parks" reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 894 790 eiro. Uzņēmuma patiesais labuma guvējs ir Leopolds Muižnieks.

Uz augšu
Back