Sv, 4.12.2022.

Muižniece: Manas darbības laikā valdībā tika pieņemti dažādi vēsturiski un lieli lēmumi

TVNET/LETA
Muižniece: Manas darbības laikā valdībā tika pieņemti dažādi vēsturiski un lieli lēmumi
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 8
Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece
Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece Foto: Paula Čurkste/LETA

Izglītības un zinātnes ministres pozīcija tiks noslēgta bez nožēlas, jo darbā ir iegūta liela pieredze, kā arī darbības laikā valdībā tika pieņemti dažādi vēsturiski un lieli lēmumi, skaidroja izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (K), kura netika pārvēlēta 14.Saeimā.

Muižniece skaidroja, ka līdz 1.novembrim viņa turpinās ministres darbu, bet pēc tam plānots ieturēt nelielu pārtraukumu, lai "atgūtu spēkus". Ministre uzsvēra, ka izglītība viņai vienmēr būs "sirds lieta".

Ministre pauda, ka partija joprojām uzskata, ka 13.Saeimas laikā tika izdarīts viss, kas bija partijas pārstāvju spēkos. Katra ministrija, kas ir bijusi partijas "Konservatīvie" pārziņā, esot paveikusi virkni svarīgu darbu.

Muižniece uzsvēra, ka no politikas partija neplāno aiziet. Partija plānojot analizēt pēdējo četru gadu darbību, ilgtermiņā stiprinot organizāciju, lai tālāk nākamajos kandidatūras piegājienos partija atkal varētu pierādīt vēlētājiem savu vērtību.

"Ir katram jāizdara savi secinājumi, kur varēja labāk rīkoties, kas bija veiksmīgi, un sekojoši sagatavoties nākamajam kandidatūras periodam," sacīja politiķe.

Jau ziņots, ka vēlēšanās labāko rezultātu sasniegusi "Jaunā vienotība", kura nākamajā Saeimā ieguvusi 26 mandātus, Zaļo un zemnieku savienība - 16, "Apvienotais saraksts" - 15, Nacionālā apvienība - 13, "Stabilitātei!" - 11, "Progresīvie" - 10, "Latvija pirmajā vietā" - deviņus mandātus.

Saeimas vēlēšanas izrādījās liktenīgas valdošajā koalīcijā ietilpstošajiem politiskajiem spēkiem "Attīstībai/Par" un "Konservatīvajiem", kā arī krievvalodīgo elektorāta ilggadējai līderei "Saskaņai", kas nespēja pārvarēt 5% vēlēšanu barjeru un palika ārpus nākamā parlamenta sasaukuma.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu