Kurā Baltijas valstī šobrīd lētākās degvielas cenas?

TVNET/LETA
Kurā Baltijas valstī šobrīd lētākās degvielas cenas?
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4
Foto: Shutterstock

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstu galvaspilsētās samazinājās degvielas cenas, tostarp benzīna cenas tuvojas līmenim, kāds bija pirms Krievijas iebrukuma Ukrainā.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena samazinājās par 1,2% - līdz 1,674 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 1,1% - līdz 1,734 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīns maksāja 1,599 eiro par litru, kas ir par 1,8% mazāk nekā pirms nedēļas, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 2,3% - līdz 1,729 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīns un dīzeļdegviela maksāja vienādi - 1,759 eiro par litru, benzīna cenai samazinoties par 2,2%, bet dīzeļdegvielas cenai - par 5,4%.

Autogāzes cena Rīgā un Viļņā nemainījās un maksāja kā nedēļu iepriekš - attiecīgi 0,835 eiro un 0,752 eiro par litru, bet Tallinā autogāzes cena palielinājās par 7,7% - līdz 0,84 eiro par litru.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu