Miljardieris Masks meklēs jaunu "Twitter" vadītāju

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Miljardieris Īlons Masks
Miljardieris Īlons Masks Foto: Reuters / Scanpix

Miljardieris Īlons Masks trešdien paziņojis, ka 2023.gada nogale varētu būt labs laiks, lai meklētu "Twitter" jaunu vadītāju, jo ap to laiku sociālo mediju platformai jau vajadzētu būt stabilai.

"Es domāju, ka man ir jāstabilizē organizācija un vienkārši jāpārliecinās, ka tā atrodas finansiāli veselīgā vietā un ka produkta ceļvedis ir skaidri izklāstīts," paziņoja Masks, attālināti uzstājoties Pasaules valdības samitā Dubaijā. Masks atbildēja uz jautājumiem, vai viņš ir noskatījis "Twitter" jaunu vadītāju un kad šī persona tiks pieņemta darbā.

"Es nezinu, es domāju, ka, iespējams, šī gada beigās būtu piemērots laiks, lai atrastu kādu citu, kas vadītu uzņēmumu, jo, manuprāt, tam vajadzētu būt stabilā pozīcijā šī gada beigās," sacīja Masks.

21.decembrī Masks tviterī pavēstīja, ka atkāpsies no vadītāja amata, tiklīdz viņam būs izdevies atrast kādu citu šim amatam.

Masks pirms tam sociālo mediju platformā veica aptauju par to, vai viņam vajadzētu atkāpties no "Twitter" vadītāja amata, un lielākā daļa respondentu atbildēja apstiprinoši.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu