O, 26.09.2023.

Palielināsies elektrovilcienu skaits Skultes un Slokas virzienā

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Foto: Edijs Pālens/LETA

Vilcienu kustības pavasara grafikā, kurš stāsies spēkā sestdien, 15. aprīlī, gaidāmas būtiskas elektrovilcienu kustības izmaiņas Skultes un Slokas virzienā, informēja AS "Pasažieru vilciens" pārstāvji.

Atsaucoties pasažieru pieprasījumam, vilcienu kustības grafiks brīvdienās ir papildināts ar diviem reisiem no Rīgas uz Saulkrastiem un atpakaļ un četriem reisiem no Rīgas uz Dubultiem un atpakaļ.

Ik dienu ir norīkoti pa vienam papildu vilcienam no Rīgas uz Skulti, no Skultes uz Saulkrastiem, no Rīgas uz Saulkrastiem un no Skultes uz Rīgu.

Pāris reisiem Skultes līnijā tiks pagarināti kursēšanas maršruti. Piemēram, vilcieni, kas ziemas sezonā bija norīkoti no Rīgas līdz Carnikavai un Saulkrastiem, kursēs attiecīgi līdz Saulkrastiem un Skultei.

Daļēji tiks izmainīta tranzīta jeb vilcienu bez pārsēšanās sasaiste Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā vilcieniem, ar kuriem ir iespējams aizbraukt, piemēram, no Skultes uz Jelgavu un atpakaļ, no Saulkrastiem uz Sloku un atpakaļ, no Jelgavas uz Lielvārdi un atpakaļ, no Aizkraukles uz Sloku un atpakaļ.

"Pasažieru vilciena" tīmekļvietnē un mobilajā lietotnē publicētajā vilcienu kustības sarakstā, kurā ir redzams plānojums 10 dienas uz priekšu, jau ir ietvertas minētās izmaiņas, kā arī tiek piedāvāti dažādi pārsēšanās varianti no/uz vilcieniem Rīgas Centrālajā, Zemitānu un Torņakalna stacijā.

Jau vēstīts, ka "Pasažieru vilciena" apgrozījums pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, bija 52,379 miljoni eiro, kas ir par 18,7% vairāk nekā 2021.gadā, savukārt kompānijas peļņa pirms uzņēmumu ienākuma nodokļa pieauga par 0,2% - līdz 592 350 eiro.

"Pasažieru vilciens" 2022. gadā pārvadāja 15,694 miljonus pasažieru, kas ir par 40,2% vairāk nekā attiecīgajā periodā 2021. gadā.

"Pasažieru vilciens" ir izveidots 2001. gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no "Latvijas dzelzceļa" veiktajām funkcijām. Iepriekš "Pasažieru vilciens" 100% bija "Latvijas dzelzceļa" meitasuzņēmums, taču 2008. gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu