Krievijas premjers pavēlējis izveidot uzņēmumu "Jaunkrievijas dzelzceļi"

TVNET | FINANCENET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Reuters / Scanpix

Krievijas premjerministrs Mihails Mišustins devis rīkojumu izveidot uzņēmumu "Jaunkrievijas dzelzceļi", kam savā kontrolē būs jāpārņem dzelzceļa infrastruktūra Krievijas okupētajās teritorijās Ukrainā. Kā vēsta "The Moscow Times", jaunais valsts uzņēmums kontrolēs dzelzceļus Luhanskas, Doneckas, Zaporižjas un Hersonas apgabalos Ukrainā, kurus Krievijas diktators pērn pasludināja par Krievijas daļu.

"Šis lēmums ļaus izveidot vienotu loģistiku šajos četros reģionos, papildināt vagonu un lokomotīvju parku, kā arī izveidot vienotu pārvadājumu sistēmu," teikts Krievijas Ministru kabineta ziņojumā presei.

Tiek norādīts, ka esošo uzņēmumu - "Doneckas dzelzceļš", "Luhanskas dzelzceļš", "Hersonas dzelzceļš", "Melitopoles dzelzceļš" un "Donbasa dzelzceļi" darbinieki varēs turpināt savu darbu jaunizveidotajā Krievijas kompānijā.

Paredzams, ka jaunā uzņēmuma galvenā mītne atradīsies Doneckā un uzņēmums būs tiešā Krievijas Federālās dzelzceļa transporta aģentūras pakļautībā.

6. aprīlī Putins tikās ar pašpasludinātās "Doneckas Tautas republikas" vadoni, ar kuru arī tika lemts par autoceļu un dzelzceļu problēmām reģionā.

Diktators uzsvēra, ka viņa "kolēģi jau strādā pie problēmu risināšanas ne tikai Doneckas apkārtnē, bet arī Zaporižjas apgabalā un citviet".

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu