Pk, 1.12.2023.

Vai citi tirgotāji sekos piemēram? "Lidl" veikali 1. janvārī būs slēgti

TVNET | FINANCENET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 16
"Lidl" veikals.
"Lidl" veikals. Foto: Publicitātes foto

Pēdējos gados ik pa laikam uzvirmo diskusijas, vai veikaliem būtu jāstrādā svētku dienās vai nedēļas nogalēs. Negaidot kādu politisku lēmumu, kas tirdzniecības laiku ierobežotu, mazumtirdzniecības veikalu ķēde "Lidl Latvija" otrdien paziņojusi, ka 2024. gada pirmajā dienā visi tā veikali Latvijā būs slēgti. 

"Jā, mēs to darām! Būsim pirmie Latvijā, kas saviem kolēģiem ļaus kārtīgi nosvinēt Jauno gadu! 1. janvārī "Lidl" veikali atpūtīsies pēc svētkiem! Gaidīsim visus 2. janvārī," paziņojumā presei informē uzņēmums. 

"Lidl" skaidro, ka 1. janvārī veikali būs slēgti, jo uzņēmums ir pieņēmis lēmumu dot iespēju visai savai komandai kārtīgi nosvinēt Jaunā gada atnākšanu kopā ar draugiem un tuvākajiem cilvēkiem.

"Mēs saprotam, cik svarīgi visiem mūsu "Lidl" kolēģiem šajā laikā ir būt kopā ar saviem tuvākajiem, lai nesteidzīgi izbaudītu brīvdienu maltītes vai arī vienkārši vēl vienu dienu atpūstos mājās. Mēs ceram, ka mūsu klienti šo iniciatīvu sapratīs un uztvers pozitīvi," pauž "Lidl Latvija" Personāla departamenta vadītāja Līna Kipasto.

Šī paša iemesla dēļ arī Ziemassvētku dienās "Lidl" veikalu darbalaiki tiks saīsināti.

24. decembrī "Lidl" veikali strādās no plkst. 8.00 līdz 19.00; 25. decembrī – no 9.00 līdz 22.00; 26. decembrī – no 7.30 līdz 22.00, bet 31. decembrī – no 8.00 līdz 20.00.

SIA "Lidl Latvija" izveidots 2018. gada februārī. Šobrīd 12 Latvijas pilsētās ir 26 "Lidl" veikali. "Lidl" ir daļa no Vācijā bāzētā koncerna "Schwarz Group" un ir viens no lielākajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. 

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 16

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu