Infografika ⟩ Viļņā un Tallinā degvielas cenas sarūk, bet Rīgā nemainās

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Automašīnas degvielas uzpildes stacijā "Neste", kur no plkst. 13 līdz 17 degvielai samazināta cena par 0,15 eiro litrā.
Automašīnas degvielas uzpildes stacijā "Neste", kur no plkst. 13 līdz 17 degvielai samazināta cena par 0,15 eiro litrā. Foto: Evija Trifanova/LETA

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā degvielas cenas saglabājās stabilas, bet Tallinā un Viļņā cenas samazinājās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Augstākā cena dīzeļdegvielai piektdien bija Rīgā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna un dīzeļdegvielas cenas nedēļas laikā nemainījās un abi maksāja 1,614 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena samazinajās par 1,6% - līdz 1,499 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 0,6% - līdz 1,539 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena samazinājās par 1,2% - līdz 1,659 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 1,3% - līdz 1,559 eiro par litru.

Autogāzes cenas Rīgā un Tallinā nedēļas laikā nav mainījušās un attiecīgi maksāja 0,735 eiro un 0,68 eiro par litru. Tikmēr Viļņā autogāzes cena palielinājās par 3,1% - līdz 0,672 eiro par litru.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Svarīgākais
Uz augšu