Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

«Rīgas siltums» Brīvības ielā paveicis 55% no šīs sezonas darbiem

Siltumtrases remontdarbi Brīvības ielā | Foto: Edijs Pālens / LETA

AS «Rīgas siltums» Brīvības ielā pašreiz samontējis cauruļvadus 868 metru garumā un paveicis 55,6% no visiem līdz septembrim paredzētajiem darbiem, informēja uzņēmumā.

Lai paaugstinātu siltumapgādes drošību, nodrošinātu siltuma patērētājiem mūsdienu prasībām atbilstošu komforta līmeni un spētu savlaicīgi pieslēgt potenciālos klientus centralizētai siltumapgādes sistēmai, «Rīgas siltums» šogad turpina pērn sāktos apjomīgos siltumtīklu rekonstrukcijas darbus Brīvības ielā.

Darbus plānots pabeigt līdz šī gada 1.septembrim, tie tiek veikti pa posmiem, un kopš remontdarbu sākšanas šī gada 5.jūnijā līdz 17.jūlijam ir izrakti un demontēti vecie cauruļvadi kopā 1069 metru garumā, samontēti jaunie cauruļvadi kopā 868 metru garumā, kā ari aizbērti 823 metri un atjaunoti jeb asfaltēti 763 metri ceļa segums. Kopā līdz šim paveikts 55,6% no visiem darbiem. Darbu izpilde pašreiz apsteidz grafiku par 13,6%.

Jau ziņots, ka Rīgas domes Satiksmes departaments šogad iecerējis veikt remontdarbus Brīvības ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Gaisa tiltam. Departaments iepriekš norādīja, ka remontdarbi veicami, kad tiks nomainītas inženierkomunikācijas zem ielas seguma.

0 Komentāri