Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. f

  pilnībā piekrītu sabiedriskā mazākuma domai, ka W10 ir gļuks.. ja nemaldos, tad tas jau diezgan skaidri tika apstiprināts, kad MS vienojās ar Nvidia..

  0
 2. stardaju ar printeriem/griezejiem bija win7 viss gaja ,iepirkam jaunos labakus/jaunakos PC ar win10 nekas neiet, ntaas reizes problemas ik peec 'updates'. visu nonesam salikaam atpakall win7. viss stradaa nekas ne keraas ne arii kadas probleemas, taa luuk veciishi win7 - the best.

  0
 3. iconAntilamers Portāpišs rozazilonis2017. g. 18. martā 15:05

  Ja par datoriem atbildīgais nebūtu pilnīgs klauns, nebūtu nekādi win80 nemaz pirkti.
  Tagad esat samaksājuši par win80, bet lietojat nelegālu win7. Ceru ka jums pārbaude ieradīsies un kārtīgi izjās!
  To ir pelnijuši tādi skopi gnīdas kam žēl samaksāt par darbu, bet nav žēl pabalstīt ķīniešus/pārpircējus/muitas.

  0
 4. Windows 10 nav operētājsistēma, bet servisa platforma, tā kā salīdzināt ar Windows 7 nav korekti. Turklāt izplatīta ir Windows XP operētājsistēma, kurai joprojām var atrast draiverus, piemēram, jaunajai NVIDIA videokartei GTX 1080 Ti jau ir draiveris priekš Windows XP.

  0
 5. J

  Lietotājs parastais pārsvarā pērk portatīvos datorus, kuriem vai nu ir vai nav draiveri tam vai citam OS.
  Un ja nav, tad salasīt kreisos parasti ir liels čakars, ar kuru ņemas tikai retais.
  Un Linux lieto tikai izteikti fanāti, nevis ierindas mājsaimniece, kurai vajag lai iet 10 gadus veca Windows spēlīte, kura ir saistīta ar bumbiņām, un Draugiem.lv

  0
 6. iconAntilamers Portāpišs emilis2017. g. 18. martā 15:13

  JaņisTe! Tu esi pilnīgs nejēga šijās lietās!
  Linux TIEŠI ir kā radīts tai "mājsaimniecei"! Jo ar Windowsu viņai būs izdevumi:
  A. Ar glupu datoriķi - reizi mēnesī (35€ minimums)
  B. Ar labu datoriķi - reizi mēnesī 5€.

  emīlij! Tehniski vari paskaidrot kas ir servisa platforma? Savādāk tāda tukša ļerkstēšana vien ir.
  Jā XP veljoprojām ir draiveri un normālas programmas strādā. Problēma ir ar Spēlēm kam vajag directx17, industriālajiem Siemens kroplēniem, krāpniecīgām grāmatvedības programmām, bet to normālam cilvēkam nevajag. Pats lietoju XP, klientiem instalēju. Ja vien cilvēks nav kaukādā afekta stāvoklī ieskrējis veikalā un nopircis kakainu portatīvo - nekādu problēmu.

  0
 7. P

  Par kādu Windows 10 popularitāti te var runāt, ja tas tiek uzspiests nekaunīgā kārtā. Un pagaidām win10 nekādi nav labāks par win7.

  3
 8. iconPraktiski skaidrā ro2017. g. 14. martā 00:09

  Pret viltīgu pakaļu vienmēr atradīsies daikts ar vītni. GWX Control Panel gana labi pasargā no 'nekaunīgās kārtas'.

  0
 9. iconAntilamers Portāpišs ro2017. g. 18. martā 15:01

  Kādā veidā kaukāds GWXjoptidopti padara Win80 lietojamu?

  Un uzspiests nekas netiek! Tā ir absolūti tupu cilvēku žvankstoņa! SAMAKSĀJIET ĪSTAM DATORSPECAM, un jums nebūs problēmu! Nevis taka jampampiņi - vispirms sapērkas isādus mēslus, un tad ļerkst visapkārt ka neesot izvēles.

  0
 10. E

  Ta nav popularitate, bet gan izveles trukums, mobilajiem pamata ir tikai 2 OS androids vai iOS, uz datoriem ir 3 OS, tacu iznemot ASV tirgus lielako dalu ir parnemis MS, kurs visados celos, pat neisti godigos, ieskape savu win 10.

  2
 11. iconAntilamers Portāpišs ES2017. g. 18. martā 14:58

  Cik lielu izvēli tev vajag lai gramatiski pareizi rakstītu?
  Ļerksteklis.

  0
 12. z

  "... ievainojamā operētājsistēma «Windows XP»"... kādā ziņā tā ir "ievainojamā"? kamēr neinstalē nezināmas programmas - tikmēr nekādas ievainojamības nedraud nevienai OS... var droši pat pat ja vērt .zip failus no Āfrikas prinča epastiem un kačāt torentus - tik nespied "YES" kad kaut kas izlec instalēties.

  2
 13. n

  navais.

  0
 14. T

  Un atvērsi no Āfrikas prinča nākušo pielikumu .jpg formātā, kurā būs paslēpts mazs .exe failiņš, kas fonā iebaros tavā antikvariātā Windows XP kaut ko maziņu. Pēc kāda laika izmetīs, ka faili nošifrēti, maksā naudiņu.

  0
 15. iconAntilamers Portāpišs zz2017. g. 18. martā 14:50

  Muļķīšus var ļoti viegli sabaidīt ar novecojušiem Windowsiem. Viņi kautvai kredītā, bet kautkā nopirks to Windows80, un savā dumjajā paurītī jutīsies droši.

  0
 16. s

  Kā tad nav izvēles?! Es nonesu to tizlo Windows 10 nost un uzliku legālu Win7. Un viss strādā ideāli.

  0
 17. T

  Iemācies dzīvot līdzi laikam, tad nebūs jāsauc Windows 10 par tizlu. Tizls drīzāk ir tā ierūsējušā blīve starp monitoru un krēslu. Ja neprot izmantot jaunās tehnoloģijas, tad Windows pie tā nav vainīgs.

  2
 18. s

  Tomass, pamuļķīt, nevis neprotu, bet negribu visu to krapu redzēt, kas Win10 sabāzts. Tas, ka tu nespēj apjēgt, kas ir un kas nav OS, un kam ir jābūt un kam nav jābūt OS, apliecina tikai tavu aprobežotību.
  Žēl, protams, ka tu, Tomass, esi TIK stulbs, ka uzskati sociālo tīklu integrēšanu datora operētājsistēmā par baigo progresu. Lai gan, godīgi sakot, nav žēl. Muļķu ir daudz, bet tā ir viņu problēma. Lai pisās, kā grib.

  0
 19. J

  Windows 10 nav izvēle!
  Jaunajiem datoriem vienkārši NAV draiveru priekš kaut kā cita.
  Var jau protams mēģināt salasīt kaut kādus kreisos, bet izņemot dažus spečukus, parastais lietotājs ar ko tādu nekad nenodarbosies.
  Tik pat labi var apgalvot, ka vispopulārākā ir doktordesa, ja veikalā neko citu netirgo. Pie tam salīdzināt PC un mobilo telefonu ir tas pats, kas salīdzināt šņabja un piena patēriņu.

  10
 20. N
  Nightporter JanisT2017. g. 13. martā 22:21

  Jaunajiem datoriem vienmēr ir alternatīva izvēle - linux. Salīdzināt PC, planšetdatorus un tiem līdzīgos viedtālruņus kā ierīces ar kurām tiek veiktas darbības internetā nemaz nav tik nekorekti.
  Vēl jo vairāk tāpēc, ka viedtālruņi drīzumā varētu aizvietot datorus. Tehniski, cik saprotu, iespējas pieslēgt mobilajam telefonam monitoru, klaviatūru un peli jau ir parādījušās un labākos no telefoniem jau tagad varētu darbināt vienkāršāko datoru vietā.

  0
 21. iconAntilamers Portāpišs JanisT2017. g. 18. martā 14:56

  JaņisTe, klau, a kapēc parastajam lietotājam būtu jāinstalē JEBKĀDS winndows?
  Varbūt arī elektrību savelc sev pats, mašīnu remontē pats, un tad vaino citus ka nositās ar dušu vai pret koku.
  Izvēle ir! Veljoprojām uz jauniem datoriem var uzinstalēt XP, ir draiveri! Tikai vajag konsultēties PIRMS pirkšanas! Nevis ļerkstēt pēc.

  Nichporter, nemuldies...

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi