S, 13.08.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Aicina palīdzēt! Tatjanas pēdējā cerība - ziedotāji

Apmaksāta informācija
Aicina palīdzēt! Tatjanas pēdējā cerība - ziedotāji
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Tatjana jau piecus gadus cīnās ar ādas vēzi – melanomu. Cīņa bija ļoti smaga un bezcerīga, līdz beidzot atrada zāles, kas palīdz – Keytruda (pembrolizumab). Par to liecina datortomogrāfijas izmeklējumi. Pirms ārstēšanas ar šīm zālēm metastāzes plaušās bija ap 3cm, tagad – 0,6 cm. Aknās – vairāk par 3cm, tagad 0, 8 cm. Tik daudz ir paveikts, pateicoties jūsu atsaucībai, ziedotāji! Tatjana un viņas ģimene saka lielu paldies.

Bet... ir atlicis pēdējais izrāviens, lai slimība atkāptos un netiktu zaudēts tas, kas jau ir panākts. Vēl jāsavāc nauda trīs pēdējiem kursiem 15841, 98 eiro apmērā. Vienam kursam nepieciešami 5280, 66 eiro. Rezultāti līdz šim ir bijuši ļoti labi, tāpēc tagad atteikšanās no terapijas līdzekļu trūkuma dēļ sievietei būtu milzu trieciens. Patlaban arī ģimenes līdzekļi ir izsīkuši, jo tā ir ieguldījusi visu, ko vien varēja. Vienīgā cerība ir uz ziedotājiem.

Tatjana pati ir optimiste un saka: «Uzzinot manu diagnozi, daudzi nolaiž rokas, tā teikt, visi reiz nomirst. Bet es saku – cerību nedrīkst zaudēt, jācīnās ir līdz galam, un es to daru!»

Sīkāk par Tatjanu var izlasīt Ziedot.lv mājaslapā. Ja rodas jautājumi, viņa aicina arī zvanīt: 22162956.

Vairāk par Tatjanu

Šobrīd no zālēm nepieciešamajiem līdzekļiem savākta vien nepilna piektā daļa.

Palīdzēt Tatjanai vari ziedojot Ziedot.lv mājaslapā. Ziedojumi pilnā apmērā nonāk ziedojuma mērķim

Kā ziedot Tatjanai Ziedot.lv

Informācijas publikāciju apmaksā privātpersona I. Jakovļeva.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu