Covid-19: Lietuvā saslimušo skaits pieaudzis līdz 160
Papildināts

FOTO: AFP/SCANPIX

Pēc datiem pirmdienas pēcpusdienā, Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu diagnosticēta 160 cilvēkiem, paziņojusi Veselības ministrija.

Salīdzinot ar pirmdienas pusdienlaika datiem, apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits pieaudzis par sešiem, bet pavisam pirmdien apstiprināti 17 inficēšanās gadījumi.

Svētdien tika diagnosticēti 40 inficēšanās gadījumi.

Jau vēstīts, ka iepriekš Veselības ministrija informēja, ka svētdienas vakarā Lietuvas Gaisa spēku lidmašīna "Spartan" atvedusi 5000 reaģentu, kas nepieciešami koronavīrusa noteikšanai. Pavisam pasūtīti vairāk nekā 200 000 reaģentu, kas tiks saņemti tuvākajās dienās. Jau vēstīts, ka nedēļas nogalē Lietuvā sāka trūkt reaģentu. 

Kā ziņots, Lietuvā ir konstatēts viens nāves gadījums ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 - 20.martā Ukmerģē mirusi gados veca sieviete.

No 16.marta, lai ierobežotu koronavīrusa izplatību, Lietuvā ieviesta karantīna. Lietuvas pilsoņiem aizliegts izbraukt no valsts, izņemot ārvalstīs strādājošajiem, kā arī aizliegts iebraukt lielākajai daļai ārzemnieku. Slēgta lielākā daļa veikalu, izņemot pārtikas veikalus un aptiekas. Aizliegti visi publiskie pasākumi. Tiek ierobežota cilvēku plūsma sabiedriskajā transportā, pārtraukta starptautisko pasažieru vilcienu kustība.

Uz augšu