"airBaltic" atsāk lidot uz vēl trim galamērķiem

"airBaltic".

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" ar Satiksmes ministrijas speciālo atļauju atsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Amsterdamu, Helsinkiem un Minheni, informēja lidsabiedrībā.

Reiss no Rīgas uz Amsterdamu tiks veikts katru dienu plkst.9.05, bet reiss Amsterdama-Rīga katru dienu plkst.10.20.

Savukārt reiss Rīga-Helsinki izlidos pirmdienās, trešdienās, piektdienās un svētdienās plkst.7.45, un reiss Helsinki-Rīga izlidos šajās pašās nedēļas dienās plkst.9.45. 

Reiss Rīga-Minhene izlidos pirmdienās ,trešdienās, piektdienās un svētdienās plkst.17, bet reiss Minhene-Rīga šajās pašās dienās plkst.19.15. 

Jau ziņots, ka "airBaltic" ar Satiksmes ministrijas atļauju no pirmdienas, 18.maija, līdz 9.jūnijam katru dienu veic tiešos lidojumus turp un atpakaļ uz Frankfurti un Oslo. Aviokompānija veic arī lidojumus uz Tallinu un Viļņu.

Savukārt no 1.jūnija "airBaltic" atļauti lidojumi uz Hamburgu un Berlīni, no 8.jūnija - uz Vīni, bet no 9.jūnija - uz Diseldorfu.

"airBaltic" izpilddirektors Martins Gauss norādīja, ka lidsabiedrība "atgriežas ar noteiktu mērķi saglabāt pozīcijas reģionā".

"Ņemot vērā mūsu fokusu uz vienotu "Airbus A220-300" floti, mēs esam labā pozīcijā, atsākot lidojumus," atkārtoti pauda Gauss.

Viņš arī atgādināja, ka lidojumos visi pasažieri ir nodrošināti ar sejas masku un dezinfekcijas salvetēm.

Lidsabiedrībā uzsvēra, ka pasažieriem pirms ceļojuma ir jāpārbauda ceļojuma noteikumus un lidostu ierobežojumus oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās. Noteikumi strauji mainās un atšķiras dažādās valstīs, tāpēc "airBaltic" aicina pasažieriem pārliecinieties, ka viņi ir iepazinušies ar jaunāko informāciju.

"airBaltic" auditētais apgrozījums pagājušajā gadā bija 503,281 miljons eiro, kas ir par 23,1% vairāk nekā 2018.gadā, taču kompānija cieta zaudējumus 7,729 miljonu eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš. Aviokompānija prognozē, ka šogad tās apgrozījums būs mazāks nekā 200 miljoni eiro.

Latvijas valstij pieder 80,05% "airBaltic" akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - gandrīz 20% akciju.

Uz augšu