460€ mēnesī: "Tinder" apsver iespēju ieviest jaunu pakalpojumu abonentiem

TVNET | FINANCENET
460€ mēnesī: "Tinder" apsver iespēju ieviest jaunu pakalpojumu abonentiem
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4
Foto: Reuters / Scanpix

Iepazīšanās internetā jau tuvākajā nākotnē varētu kļūt par visai dārgu izpriecu. Iepazīšanās lietotne “Hinge” plāno ieviest jaunu abonentplānu, kura cena būs 720 dolāru mēnesī, tikmēr populārā “Tinder” lietotne izmēģina plānu, kas izmaksās pat 500 dolāru mēnesī, vēsta “Business Insider”.

Paredzams, ka “Hinge” jaunais pakalpojums abonentiem piedāvās dažādas iespējas, piemēram, izcelt savu profilu un būt pamanāmākam. Paredzams, ka jaunais pakalpojums “premium klases” abonentiem būs paredzēts tikai tiem, “kam ir nopietni iepazīšanās nolūki”.

“Match Group” piederošā lietotne jau drīzumā piedāvās abonentmaksas pakalpojumus, kas izmaksās 50-60 dolāru (46-55 eiro) mēnesī jeb līdz 720 dolāriem (660 eiro) gadā.

Kompānija norādījusi, ka abonenti varēs saņemt piekļuvi dažādām “īpaši piemērotām rekomendācijām”, kā arī gūt citas priekšrocības, kā meklēt savu otro pusīti pēc vairākiem parametriem, piemēram, pēc vecuma, garuma utt. Pašlaik bezmaksas versijā lietotājs var spiest atzīmi “Man patīk” astoņiem profiliem, taču maksas versijā tas būs iespējams neierobežotā apjomā.

Pašlaik “Hinge” jau piedāvā maksas abonentpakalpojumu, kas maksā 35 dolārus mēnesī.

Tikmēr cita “Match” piederošā lietotne “Tinder” arī testē jaunu abonentpakalpojumu, kura cena varētu būt pat 500 dolāru (460 eiro) mēnesī jeb 6000 dolāru (5550 eiro) gadā. Pagaidām gan nav zināms, kādas varētu būt “500 eiro vērtās priekšrocības”.

Kompānija “Match” nav komentējusi šīs ziņas.

“Match” piederošās lietotnes “Tinder” un “Hinge” guva lielu popularitāti pandēmijas laikā, un arī pašlaik, atsaucoties uz uzņēmumu, “abas lietotnes ir pieprasītas”. Kompānijas vadītājs Bernards Kims paziņoja, ka “Hinge” savu lejupielāžu rekordu sasniedza pērn oktobrī.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu