Piektdiena, 22. jūnijā Vārda dienas: Laimdots Laimiņš Ludmila
Komentāri
Autorizējies šeit:
@
@
6 februārī, 18:02
Pret Zaharjinu kas LM pēdējos gados apzināti izpumpēja (starp citu vispār nemāk LV valodu, bet pilsonību iedeva),
Č
čoms
6 februārī, 18:02
Gan jau samaksās,jo Latvija pieradusi maksāt par savām stulbībām!
F
feini
6 februārī, 17:02
kārtībai jābūt!
P
Pugo
6 februārī, 17:02
Lipmanam neļāva strādāt! Parko?
J
Jēē
6 februārī, 17:02
Vispār jāvaino ir arī mūsu televīzija. Dupsnedā tiek pasniegts vienpusējs tendenciozs viedoklis, itkā otra puse kā muļķi naudu mētā un valsts vēl no tā cieš. Pēcāk visus nostāda fakta priekšā ups.
L
Laiks
6 februārī, 17:02
Man šķiet, ka Latvija drīz modīsies līdzīgi kā Rumānija. Tauta patrieks visus bez izņēmuma.
A
Arkla Bibis>s.v.
6 februārī, 16:02
Kur gājis hohols ,tur joskem nav ko darīt.Un letiņu bāliņam tikai atliek taisīt maciņu vaļā,jo viņš bija un ir... Nu tāds kā ir.
0
0.
6 februārī, 16:02
Mūsu pie varas esošie noziedznieki vienmēr māk sasieties ar citiem noziedzniekiem un veikt apšaubāmus darījumus, bet tautai par visu šo stulbumu jāmaksā liela nauda.
A
Autorizētais Anonīms
6 februārī, 15:02
Mūsējie šoreiz bija krutāki. Atrada pāris muļķus, bandito nekulturalus no Ukrainas un noshēmējo šos Latvijas gaumē.
A
Aicis
6 februārī, 15:02
Vai tad neizskanēja mediju telpā, ka šie puiši ir saistīti ar Krimu, un ir sponsorējuši bandītus Doņeckā un Luganskā. Vai tas nebija Lipmans,kurš teica, ka šie vīri ir bandīti. Atkal Lipmanim bijusi taisnība. Vienu no viņiem pat aizturēja Ukrainā.
H
haha
6 februārī, 14:02
Tas nebus xaxols kas neapkasiss musu balelinu kas perienu dabu baznica
G
Guntis
6 februārī, 13:02
Tak jau no paša sākuma teicu, ka ukri uzmetīs Latviju! Uzmeta arī, un vēl pa lielo! Sūdu vecis teiks, ka krievi, īpašniekam ukru uzvārds! Kāda krievu firma Ukrainā pie tagadējām attiecībām abu valstu starpā!
H
haa
6 februārī, 13:02
tadu knab un valsts kontroli sen jau vajadzeeja likvideet
L
LL
6 februārī, 13:02
Šodien vispār daudz jaunu ziņu - Karginam 15. Metalurga īpašniekiem 300. Un galvenais katru dienu kas uzpeld
T
Tā ir ka
6 februārī, 13:02
ielaižas ar gucuļiem! Un tak vēl Latvija glāba uzņēmumu... nekā! Ha ha! Vispār viena mafija pret politisko mafiju, bet miljonus tak maksās no tautai nodokļos atņemtās naudas!!!!!
N
nju
6 februārī, 12:02
Laimiņas, Alvila un Ozolsievas veixmes stāsts 2014.!
T
tdi
6 februārī, 12:02
Lūk rezultāts,kad uzticas krievvalodīgajiem bandītiem...
O
Opsa
6 februārī, 12:02
Kārtējais vatņiks čakarēs mūsu kretīnisko valdību , kuras neizdarības dēļ un arī stulbuma , tādas lietas notiek Latvijā !
N
Nodokļu maksātājs
6 februārī, 11:02
Mūsu gudrie juristi! Kārtējais zaudējums LV.
V
VEIS
6 februārī, 11:02
DOMAJAT , LATVIJAS ASTONKAJIM , KADUS TAUSTEKLUS NOCIRTIS . DIEZ VAI , UN PAT JA TA BUS IZAUGS VIETA JAUNI.
K
kādam ir jāatbild par shāmām
6 februārī, 10:02
(ironija) tūliņ izrādīsies, ka pārdošanas starpniekam (administrātoram) ne tikai 1 miljons samaksāts par neko, bet vēl valsts iedzīvosies tiešos zaudējumos no "īpašnieka"? Ja "īpašnieks" zaudēs, tad man būs liels jautājums politiķiem, tiesu varai, kapēc pie mums par liela mēroga naudas izkrāpšanas mēginājumiem netiesā? Ja zuadēs, kapēc tie kas šādu affēru pieļāva, netiek tiesāti? Un jau tagad IR jautājums, starpniekam to miljonu neviens tā arī negrāsās atprasīt? Jeb ir kaut kādas likumdošanas "nepilnības"? (dubultā ironija)
T
T
6 februārī, 10:02
Kādam pat šo ir jāatbild, citādi katram ir tiesības rīkoties pēc savas gribas un interesēm
A
AA
6 februārī, 10:02
Un shēmas turpinās un turpinās, premjers aizvien kaut ko purpina zem deguna. Un vispār, šo valsti valdība nevada. Līgumi tiek sastādīti tādi, ka vienmēr valsts maksā blēžiem. Kam vajadzīgi KNAB, policija, prokuratūra, DP, SAB,...
K
Kaspars
6 februārī, 10:02
Vai tik te Prudentia ar " viedo " Rungaini arī kko nekonsultēja , par ko saņēma atlīdzību ? Varbūt, ka kļūdos. Visus tos pašsauktos finanšu "ekspertus" cietumā par apzinātu noziedzību pret Valsti !
K
kamēr reņģēdāji rukā ,
6 februārī, 10:02
tikmēr kārtējie žuļiki taisa shēmas ..... !!!! ČAUSESKU likteni viņiem piespriest !!!!! Bet šitajā ņurņaku republiķelē neviens jau neprotestēs ... zags uz vella paraušanu -kā šķēļi , godmaņi ,ģēģeri , laventi , karginsi ....
M
Māti aiz kājas !
6 februārī, 09:02
Jāmaksā būs! Shēmu ir izdomājuši ieintresētāki cilvēki par mūsu TM. Celiet taču to Potāpovu Rasnača amatā, varbūt kas pamainīsies uz labo pusi, a to izvazās pēdējo.
J
Jur
6 februārī, 09:02
Valsts vietā pircēji varēja nosaukt kurš vińiem piedāvāja to biznesu vai bija kāds starpnieks? Jo dīvaini likās tika izvēlēts pircējs!
Ž
žuks
6 februārī, 09:02
Ceru,ka vinnēs Valsti.Tas OIK maksājums ir jālikvidē.Kāpēcmums un uzņēmumiem dēļ tā oik ir jācieš?Parēķiniet arī jūs,par cik samazinātos maksājums par elektrību,ja nebūs OIK. Piekrītu,ka tad izdomās cituveidu,bet kamēr izdomās un varbūt tas būs daudz mazāks par šo?Ir daudz dažādu iespēju.
T
ta nu gan
6 februārī, 09:02
Nu ko, pingvīni, sastājamies atkal aplī ap kārtējiem shēmotājiem! Uz cik tad šoreiz vajadzēs PVN pacelt? Kad sastājāmies aplī Karginu un Krasovicki, vajadzēja PVN no 18% uz 21% pacelt, visādus transporta nodokļus palielināja. Tagad K&K glābšanas desmitgadi varētu atzīmēt ar PVN 25%?
L
Luijs
6 februārī, 09:02
MAFIJA RULLĒ.
mezabralis1
6 februārī, 09:02
Nav vini nekadi ukrainu investori . Krimas un Dombasa seperatisi . Kirovs tak bridinaja .
P
paraksts
6 februārī, 09:02
nu cik var https://www.latvija.lv/pv
A
aha
6 februārī, 09:02
Latviju kāš visi, kam vien ienāk prātā!
N
NA
6 februārī, 09:02
Interesanti cik jau no nodokļu maksātāju naudas samaksāts ''konsultētājam''Deloitam un ''piedzinējam'' FeLMim? Vai tik tā nav labi izdomāta eiriku pelnīšanas sshēma, kurā vienīgais zaudētājs būs tas pats nodokļu maksātājs?
A
Aivars
6 februārī, 09:02
Ja tiešām kārtējo reizi, Valsts maksās šos miljonus, tad ir jautājums, kāpēc tiek uzturēta tūkstošu ierēdņu armija. Ja ierēdņi nespēj pieņemt pareizos lēmumus, tad lai maksā no savas kabatas. Ja vainīga izpildvara, tad pēc šādiem gadījumiem, lai tautai izskaidro kurš un kapēc ir pieņēmis šādus lēmumus. Ja vainīga Saeima tad arī gaidām izskaidrojumu, kapēc tiek gremdēta Latvija.
D
deputats
6 februārī, 09:02
Perfekta sxema ka no valsts dabus naudu jo pasa sakuma zinaja ka to LM neviens nereanimes a mes nodoklu kalpi maksasim ne tie 100 kret1ni
Edgars Nurmiks
6 februārī, 09:02
..................un Latvija atkal maksās , jo mums Valsti vada(pārsvarā) ĀMURGALVAS , ....................SAVA LABUMA TĪKOTĀJI , KAMPĒJI........!!!
© TVNET. Visas tiesības paturētas