RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Rīgas Centrāltirgus» apgrozījums pērn bija € 6,9 miljoni

LETA
Foto: Zane Bitere/LETA

Rīgas pašvaldības AS «Rīgas Centrāltirgus» apgrozījums pērn bija 6,952 miljoni eiro, kas ir par 1,25% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa pērn bija 45 735 eiro, kas ir pieaugums, salīdzinot ar peļņu 2015.gadā, liecina «Firmas.lv» informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2015.gadā bija 6,866 miljoni eiro, bet peļņa - 6157 eiro.

Vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma pieaugumu veicināja nekustamā īpašuma apsaimniekošanas formas maiņa Āgenskalna tirgū. Tāpat «Rīgas Centrāltirgus» pērn veicis vairākus uzlabojumus, realizējot ilgtermiņa ieguldījumu projektus.

«Rīgas Centrāltirgus» vadība uzskata, ka pagājušā gada saimnieciskās darbības rezultāts ir uzskatāms par veiksmīgu. Kā liecina «Rīgas Centrāltirgus» akcionāru sapulces protokols, pagājušā gada peļņu pilnā apmērā plānots novirzīt «Gastronomijas» paviljona rekonstrukcijas pabeigšanai.

Kopējā uzņēmuma apsaimniekojamo zemes gabalu platība ir 131 974 kvadrātmetri, bet kopējā ēku un būvju apsaimniekojamā platība ir 57 809 kvadrātmetri. Pagājušā gada beigās uzņēmumu iekrājumu summa bija 3 281 642 eiro.

Uzņēmums šogad iecerējis pabeigt vairākus iesāktos rekonstrukciju darbus.

Rīgas centrāltirgus dibināts 1930.gada 2.novembrī, bet kā Rīgas pašvaldības uzņēmums darbojas kopš 1995.gada. Tajā ietilpst Centrāltirgus, Āgenskalna un Vidzemes tirgus. «Rīgas centrāltirgus» pamatkapitāls ir 10 327 036 eiro.

Uzņēmuma ieņēmumus pamatā veido maksa par tirdzniecības vietu, telpu, ēku un zemes iznomāšanu.

Rīgas Centrāltirgus
0 Komentāri