RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sērijveida dzīvokļu piedāvājums Rīgā septembrī palielinājās par 2%

LETA
Ilustratīvs attēls | Foto: Kaspars Meinerts/TVNET

Šā gada septembrī dzīvokļu piedāvājums Rīgā kopumā, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, nedaudz palielinājās - par 2%, bet piedāvājumu skaits nekustamo īpašumu kompānijas «Arco Real Estate» analizētajos lielākajos Rīgas mikrorajonos septembrī palielinājās par 4%, teikts «Arco Real Estate» sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.

Salīdzinot ar 2016.gada septembri, dzīvokļu piedāvājums joprojām bija ievērojami zemāks - kopējais dzīvokļu piedāvājumu skaits bija mazāks par 26%, bet lielāko mikrorajonu dzīvokļu piedāvājums bija mazāks par 13%.

Apkopojot dzīvokļu piedāvājumu skaitu Rīgas mikrorajonos, «Arco Real Estate» secina, ka vislielākais piedāvājumu skaits septembrī bija Purvciemā, Imantā un Āgenskalnā. Savukārt vismazākais dzīvokļu piedāvājumu skaits bija Bolderājā.

Pagājušajā mēnesī lielākajā daļā no Rīgas mikrorajoniem dzīvokļu piedāvājumu skaits palielinājās. Septembrī dzīvokļu piedāvājums visbūtiskāk palielinājās Zolitūdē - par 13%, turpretī visvairāk samazinājās Ķengaragā - par 9%.

Septembrī, analizējot piedāvājuma skaitu proporcionāli mikrorajona lielumam, proti, pēc iedzīvotāju skaita, vislielākais piedāvājums joprojām konstatēts Āgenskalnā. Turpretī Teikā piedāvājumu skaits bija proporcionāli vismazākais.

0 Komentāri