Otrdiena, 19. jūnijā Vārda dienas: Maira Rasa Rasma
Komentāri
Autorizējies šeit:
Normunds Kaupušs (kimos)
31 oktobrī, 10:10
Domas. viņam ir vara pieņemt kautkurus vispar salikas, ja..... un tad salikums omas. Dzīvokļi, tas jomas kas nekustamie īpasumu summas nav EM, bet gan.... ja doma cik tas, tad idejas kur juramas, ja idejas kur- tad filasofiju domas kura valsts daļas varianta ja to skatams. ja idejas, tad tas ir tik cik nav kur visur vai nav ka, vai ir un tad domas uz13287 varianti ir nu un tā.... Lēmums. Saprotu ka nav - ir vārdu apraksti censties sajukums ta veidojam. Privatais īpasums ir ap 85% visur- tas nozīme ka zaguma temas ir tik un ap to cik gada salikas variantos izsazagumi no.... ir apsita 7486 kadi kas vai nu centas izjat to ka kur kuri ir, vai arī ka to kas ne jo .... īpasnieki aptuveni puse uz iebiedets un tamas. Nu..... domas ka tas nemainas uz to kur naudas ir, cik nav kas dzīvotu ar. Ja analize savu apdzīvotu vietu tad centieni atvilkums kautkur 2850 uz nelegali ir tik cik likvideti kas nav vietejais ir 5 un 48 vai 485 sogad, pagajusogad kādi kas laupas bij 905, oficiali laikam 95 apsitums un apsauts uz to ka... Rīgas salika kritas uz 27850 kautkur kas ir un tad idejumi..... Nu ka lai to saka- variants ka naudas tur.... tas tā... Bezpajumtnieku kopa- pabernais braukajas ar dok kur kāst naudas tas bij cik 64% apsisti kas vel duplams- cik reizes kur muldas kam jamako, ja vienīgi muld ta ko apzog tas.... kas tagad ieterpti kur celtnieku salikas uz ap sarkanas unimas.... brīdinajums ja... nav darba- tur vecenes gazificeja, rīkles kur griezums.... atkal vairaks esot valstī ar busi izvilkt ko aplauzt vai apraut - 157 nosaukumi jau kolekcijas kas no ne valts ta..... Nu ja jūs dzīvojat kur- atkal kads kautko aprauj vai apjauc atslegts ta... to nedara salikas kas oficiali, kas liek tikai virsū- zagļi zogas, bet oficialums tikai salikas liek klat un naudas nav ta..... nu tas pie ta kas ir, ka īres temas ir domas cik kur kas un kam ta- zogums bija 18-27 salikumi uz apdzīvotas vietas, kur iet kas uz kur tad nav atkal kadi kas apzog visur vietejiem imitejot valsti ... Nu domas ne ta.....
KasandraAvokado
31 oktobrī, 09:10
Nekad, nevienos laikos likums nav bijis par labu īrniekiem. Kāpēc tagad, legāla marodierisma laikmetā, lai tas būtu labvēlīgs īrniekiem? Marodieru kliķei tad būtu j ā no šau jas.
Feiks Konts
31 oktobrī, 09:10
26 gadus īrnieks ir bijis karalis un vēl piecus, kamēr beigsies "pārejas" periods vecajiem, beztermiņa līgumiem par 40 centiem tāds arī būs. Rīgas tuvais centrs pa šo laiku ir pussabrucis, mājas briesmīgā stāvoklī. Ja kāpņu telpā ir kāda bomžu ģimene, cieš visi pārējie. Pamēģiniet Vācijā izīrēt dzīvokli - vispirms pārbaudīs tava kā iespējamā īrnieka reputāciju, iepriekšējās rekomendācijas, tiklīdz pārkāpsi īres noteikumus - līgums tiks lauzts. Pie mums ne tikai var nemaksāt par īri, bet arī čurāt kāpņutelpā, dauzīt logus un visādi citādi cūciski uzvesties.
Nauris Grigals
31 oktobrī, 08:10
Izklausīsies skarbi, bet ja 20+ gadu laikā denacionalizēto namu īrnieki joprojām nav parūpējušies un atrisinājuši jautājumu par savu dzīvesvietu un turpina uzskatīt, ka viņiem ir neatņemamas tiesības dzīvot konkrētajā dzīvoklī par konkrētu, pašu noteiktu cenu, tad šādi cilvēki savas tiesības jau sen ir izsmēluši un viņiem patiešām nekādas tiesības jaunajā likumā nepienākas.
_Lamata_
30 oktobrī, 20:10
Iesaku atjaunot atmiņu. Toreiz, kad valsti vadīja Godmanis , un pensionāri par viņiem piespriesto pensiju 15-20Ls mēnesī nespēja apmaksāt komunālos maksājumus, viņš ieteica labiekārtotos dzīvokļus mainīt pret dzīvokļiem ar malkas apkuri. Un solīja, ka īres maksa tiks saglabāta esošā. Šādi dzīvokļi gandrīz 100% bija saimnieku mājās. Privatizācijas bums sākās pēc tam. Toreiz lētos labiekārtotos dzīvokļus ieguva mākleru firmas vai tie, kuriem bija pietiekoši līdzekļi vairāku dzīvokļu iegādei. Vecos rīdziniekus aicināja pārcelties un Valku.Namīpašumus Rīgā ar Grūtupa izstrādātajiem likumiem ieguva pat tie, kuri bija ņēmuši kredītus īres māju celtniecībai pirms kara un pat nebija sākuši tos atmaksāt VZB. Bagātā 4.maija republika faktiski viņiem šos īpašumus uzdāvināja. Nekaunīgie valsts vadītāju meli uzsāka šīs valsts totālo morālo pagrimumu.
Feiks Konts
30 oktobrī, 19:10
Vēl piecus gadus turpināsies iepriekšējo 26. gadu bardaks! Piedāvātajā jaunajā likumā tiek paredzēts noteikt piecus (!) gadus ilgu pārejas periodu vecajiem līgumiem. Jaunais likums sākotnēji būs attiecināms tikai uz jaunajiem līgumiem.
Peteris Priedkalns
30 oktobrī, 18:10
iziretajs var uzlikt jebkadu cenu un, ja irnieks piekrit, tad nav ko cikstet. janjem cits variants. tas pats ari attiecas uz visiem un ar visu. pieprasijums un piedavajums pieslipejas, tapec viss ir godigi. un nevajag te vienus vai otrus taisit par sliktajiem. apriebies jau.
Mariss Andersons
30 oktobrī, 17:10
Ko jūs gribējāt?. Īrnieks ir maksātājs un tas arī ir galvenais. Īpašniekam ir visas tiesības, bet īrniekam nav tiesību nemaksāt un tur dzīvot. Ja kkas nepatīk un tādēl negribi maksāt vai vēl kādas, pretenzija un negribi maksāt, tinies maksāt kādam citam.
Aigars Vācietis
30 oktobrī, 17:10
Beidzot kāds ir sapratis ,ka dzīvokļu īpašnieki nav ne sociālais dienests ,ne banka , un tiem šīs funkcijas attiecībā pret īrniekiem nav jāveic! Ja jau viss maksā tik cik tas maksā un arī īpašuma nodokļi ir debesīs ,tad īrniekiem beidzot jāsaprot,ka komūnisms ir beidzies un sākas reālā dzīve!
_Lamata_
30 oktobrī, 17:10
Faktiski šis likumprojekts lielai daļai denacionalizēto namu īrniekiem nozīmē dzimtbūšanas atjaunošanu. Ģimene vairākās paaudzēs dzīvojusi Šampēterī, Rīgā, divistabu dzīvoklī, pirmskara celtā koka mājā. Pašlaik tajā palikusi vientuļa pensionāre.Mainīt pret mazāku namīpašnieks neatļauj , pieņemt studentu gultasvietā arī nē.Pašvaldība sniedz pabalstu elektroenerģijas apmaksai līdz 40 kilovatst. mēnesī, 3kbm. malkas iegādei. Cerības uz rindu sociālajā mājā ir tad, ja apmaksāti visi komunālie un īres maksa 100 EUR mēnesī. It kā nav liela summa, bet , ja pensija ir 250 ar piemaksu, tas ir dzīvības uzturēšanai. Viņa nav atbēgusi uz Rīgu, lai īrētu dzīvokli , varētu to mainīt pēc ieskatiem un rocības.Neiesaku spriest pēc sevis, bet iepazīties ar faktiem.
elzaalma1
30 oktobrī, 16:10
Ja īrnieku neapmierina piedāvātie nosacījumi, tad lai meklē citu dzīvokli, kura īres nosacījumi viņu apmierinās! Izskatās, ka īrnieki joprojām nesaprot, ka dzīvoklis, ko viņi īrē, NAV viņu īpašums un viņiem NAV par katru cenu jāturas pie tā konkrētā dzīvokļa, ja reiz īres tirgus ir pietiekami liels un viņš var noīrēt citu dzīvokli! Bet izskatās, ka viņi grib īrēt mersedesu par velosipēda cenu!
zivju_dzenitis
30 oktobrī, 15:10
Nespēju noticēt, tie paši murgi, kas pirms iepriekšējā šī likuma projekta 2014.gadā. Acīm redzot Ausmekļa kungs joprojām nesaprot, ka 1995.gads ir pagājis, ka dzīvokļu īpašnikiem nav jāpilda sociālā funkcija un jānodrošina ar nesamērīgi zemas īres makas dzīvokļiem cilvēkus, kas tur dzīvo bieži pat bez īres līguma. Ja gribas īdēt par netaisnību, tad vajag īdēt to virzienā, kas nesakārto valsts mājokļu politiku jau 25 gadus, nevis par normālu, mūsdienīgu un taisnīgu likumprojektu.
Andis Stepanovs
30 oktobrī, 15:10
Ir, acīmredzot, kaut kāda cilvēku daļa, kuri uzskata ka var visu mūžu parazitēt uz valsts un sabiedrības rēķina! Asociāciju, padomājiet, ir izveidojuši, lai turpinātu par kapeikām (0,40 sant/m2) aizņemt dzīvokļus. Kompensācijas viņiem? Kādā sakarā? Tie kas ir ņēmuši kredītus, pirkuši ,remontējuši un iekārtojuši savus mājokļus ir idioti? Vēl no savām kabatām sametīs naudiņu šitajiem parazītiem? ir pagājuši 26gadi un vēl viņi nav vienojušies ne ar īpašniekiem par normālu īres līgumu, ne varējuši iegādāties-neko! Pārsvarā arī viņi aizņem ekskluzīvus centra dzīvokļus un briesmīgi grib novārīties!
Jānis jasko (janitis)
30 oktobrī, 14:10
No šī raksta grūti pateikt, kur tas suns aprakts, bet dzīvē jābūt pilnīgi abām pusēm iespējami vienoties par jebkuru punktu un jāparedz līguma izbeigšanas termiņi un maksa. Pašreizējiem īrniekiem obligāti jāparedz pakāpenisks pārejas periods!
AndrejsDeeCee
30 oktobrī, 14:10
beidzot atrisinās to sviestu ar nabagiem pusmiljonu vērtos dzīvokļos no kuriem tos nevar izlikt, kā rezultātā skaistas mājas pārvēršās par graustiem jo remontēt viņi arī nevar/negrib, kādu laiku būs štruntīgi bet tirgus pats tiks ar sevi galā. nedzīvojam vairs komunismā
Kukainis
30 oktobrī, 14:10
kādas var būt tiesības ĪRNIEKAM ? Viņš īrē dzīvojamo platību, ja kaut kas nepatīk, lai tinās tirst.
© TVNET. Visas tiesības paturētas