Cukerbergs kļuvis par 6,2 miljardiem bagātāks

Portāla «Facebook» dibinātājs Marks Cukerbergs
 

Facebook dibinātājs Marks Cukerbergs vienas dienas laikā spējis pakāpties par divām vietām pasaules bagātāko cilvēku reitingā, ko veido Bloomberg. Aģentūra norāda, ka pēc Facebook darbības pārskata publicēšanas Cukerberga bagātība palielinājusies par 6,2 miljardiem dolāru (5,68 miljardi eiro) un šis apstāklis viņu pavirzījis uz sesto vietu reitingā.


Saskaņā ar Bloomberg aplēsēm Cukerberga aktīvu apjoms patlaban ir 47,6 miljardi ASV dolāru, tādējādi viņš apsteidzis Koch Industries līdzīpašniekus Čārlzu un Deividu Kohus, kuri iepriekš ieņēma sesto un septīto pozīciju.

LASI TVNET: Noskaidrots, cik cilvēkam ir īstu draugu Facebook

Reklāma

Atbilstoši reitingam par Cukerbergu lielāki aktīvi šobrīd ir tikai Micorosft dibinātājam Bilam Geitsam, Inditex (tajā ietilpst veikalu ķēde Zara) dibinātājam Amansio Ortegam, amerikāņu investoram Vorenam Bafetam, Amazon vadītājam Džefam Bezosam, kā arī meksikāņu uzņēmējam Karlosam Slimam, kura aktīvu vērtība pēdējā gada laikā samazinājusies par 4,5 miljardiem dolāru, ziņo Lenta.ru.

Cukerbergs ir viens no tiem 20 planētas bagātākajiem cilvēkiem, kuram 2016.gadā izdevies palielināt aktīvu vērtību.

Atbilstoši Bloomberg datiem 400 turīgākie planētas iedzīvotāji pašlaik pārvalda aktīvus 3,7 triljonu ASV dolāru vērtībā. Tiesa gan, 2015.gada maijā tie bija 4,3 triljoni.

LASI TVNET: Cukerbergs kļuvis par tēvu un sola atdot 99% savu bagātību

Facebook savus darbības rādītājus publiskoja 27.janvārī. Pārskatā minēts, ka Facebook peļņa gada laikā palielinājusies par 25% - no 2,94 līdz 3,69 miljardiem dolāru.

Jāpiezīmē, ka straujākais peļņas pieaugums fiksēts 2015.gada pēdējā ceturksnī, kad tā palielinājusies par 52% salīdzinājumā ar identisku periodu gadu iepriekš.Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 49500 EUR
Māja
Māja, Jūrmala, 192000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 60000 EUR