Trešdiena, 18. jūlijā Vārda dienas: Rozālija Roze
Foto: Publicitātes foto

TVNET sadarbībā ar LMT piedāvā noskatīties jaunāko izklaidējoši izglītojošu raidījumu ZinZINOO zinātkāriem bērniem un jauniešiem. Jaunākajā ZinZINOO sērijā stāstīs par kulināriju un skatītāji varēs iemācīties izcept vienkāršu, bet ļoti gardu kūku.

Kā veidojas garša un kā gadsimtu gaitā mainījusies cilvēku ēdienkarte? Un kādas ir pasaulē dārgākās picas sastāvdaļas? To šoreiz noskaidros ZinZINOO vadītājs Marģers un praktiskā eksperimentā parādīs, kā trīs minūtēs pagatavot kūku «Meteorīts». Tā noteikti būs spēkam arī tiem, kuri virtuvē darbosies pirmo reizi!

Bet raidījuma noslēgumā kopā ar mazajiem ZinZINOO ekspertiem aklajā degustācijā nogaršosim dažādas visai neparastas uzkodas.

Raidījumu ZinZINOO veido Zinātkāres centra ZINOO speciālisti. Zinātkāros prātus pirmajā ZinZINOO sezonā izaicinās 25 raidījumi, ik piektdienu piedāvājot divas atklājumiem bagātas sērijas ar iespaidīgiem zinātniskiem eksperimentiem, smieklīgiem jokiem un pavisam nopietnām sarunām par aizraujošo un neizdibināmo zinātnes pasaulē.

Raidījumu atbalsta tehnoloģiju uzņēmums Accenture un augstskola RISEBA. Skaties ZinZINOO arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un http://straume.lmt.lv/zinzinoo. Zinātkārie prāti aicināti iesaistīties ZinZINOO Twiter diskusijās, lietojot tēmturi #Zinoo.

© TVNET. Visas tiesības paturētas