"airBaltic" ar papildu reisiem no Frankfurtes un Londonas šonedēļ Rīgā nogādās Baltijas valstu iedzīvotājus

FOTO: Mārtiņš Otto/TVNET

Pēc Latvijas Ārlietu ministrijas pieprasījuma un ar Latvijas Satiksmes ministrijas atļauju Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" šonedēļ izpildīs papildu īpašos reisus no Frankfurtes un Londonas uz Rīgu, kā arī atpakaļ, informēja lidsabiedrībā.

Ar katru šiem reisiem būs iespējams atceļot līdz 140 pasažieriem.

Reisi no Frankfurtes Rīgā ielidos pirmdien, 24.martā, un piektdien, 27.martā. Savukārt reisi no Londonas tiks veikti ceturtdien, 26.martā, un piektdien, 27.martā.

Latvijas, Igaunijas un Lietuvas pilsoņi, kā arī šo valstu pastāvīgie iedzīvotāji, kuri vēlas atgriezties, tiek aicināti rezervēt biļetes šiem lidojumiem, zvanot uz "airBaltic" zvanu centru pa īpaši izveidotu tālruni +371 67207771. "airBaltic" lūdz ņemt vērā, ka, veicot rezervāciju pa telefonu, pasažieriem būs nepieciešams sniegt un apstiprināt savu pases informāciju.

Ja pasažieris vēlas ceļot no Rīgas, jābūt atļaujai iebraukt attiecīgajā valstī. Pirms sazināties ar "airBaltic", lidsabiedrība lūdz konsultēties ar atbildīgajām iestādēm par tiesībām ceļot. 

"airBaltic" aicina visus ielidojošos pasažierus ar saslimšanas simptomiem vērsties pie mediķiem starptautiskās lidostas "Rīga" E un C atlidošanas sektorā pirms bagāžas saņemšanas. Pasažieriem, kas ierodas no vīrusa skartajām teritorijām, jāievēro obligāta pašizolācija 14 dienas.

GALERIJA: Tukšā Rīgas Lidosta Covid-19 laikā

Uz augšu