Baltijas valstīs atšķirīgas tendences degvielas cenām

Ulmaņa gatvē atklāta pirmā "Circle K" degvielas uzpildes stacija.

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstīs bija atšķirīgas tendences degvielas cenām - Rīgā degvielas cenas samazinājās, Tallinā degvielas cenas saglabājās stabilas, bet Viļņā degvielas cenas palielinājās, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Šajā nedēļā dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Augstākā cena dīzeļdegvielai bija Rīgā, bet zemākā tā bija Tallinā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena samazinājās par 0,9% un maksāja 1,114 eiro par litru, savukārt dīzeļdegvielas cena kritās par 1% - līdz 1,024 eiro par litru.

Viļņā 95.markas benzīna cena pieauga par 2,5% - līdz 1,103 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 2,8% - līdz 1,003 eiro par litru.

Tikmēr Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena un dīzeļdegvielas cena nemainījās un maksāja attiecīgi 1,199 eiro un 0,999 eiro par litru.

Autogāzes cena šonedēļ bija stabila tikai Viļņā, kur šo darba nedēļu noslēdza pie 0,539 eiro par litru atzīmes. Tallinā autogāzes cena kritās par 0,2% - līdz 0,587 eiro par litru, savukārt Rīgā tā palielinājās par 1,9% - līdz 0,545 eiro par litru.

Uz augšu