FOTO: Publicitātes foto

Latvijas tirgum radīta unikāla mobilā aplikācija “Tolders” kā ikdienas palīgs, kas vienuviet apkopo populārāko veikalu un internetveikalu zīmolu īpašos piedāvājumus un akcijas. Mobilā aplikācija jau šobrīd vienuviet apvieno preces no vairāk nekā 60 populārākajiem veikaliem.

Tolders aplikācija radīta, lai ļautu pircējiem vienuviet atrast īpašos un akciju piedāvājumus no veikaliem un internetveikaliem Latvijā. Vairs nav nepieciešams izskatīt visu internetu. Ar Tolders Labākie piedāvājumi burtiski atrod Tevi pašu!

Ar Tolders viss ir vienkārši:

  1. Lejupielādē App store, Google Play vai caur http://www.tolders.lv
  2. Norādi sev interesējošās preču kategorijas;
  3. Apskati preces kategoriju skatā vai pie visiem piedāvājumiem;
  4. Saņem notifikāciju, kad jauna akcijas prece no tev interesējošās kategorijas/apakš kategorijas vai veikala ir pievienota.

 

Ar mobilo aplikāciju “Tolders” – iespējams vienkopus atrast īpaši izdevīgus piedāvājumus ,īpašus atlaižu kodus ar kuriem preces var iegādāties par nekur citur neatrodamām cenām gan internetveikalos, gan fiziskos veikalos. Pircējiem ir iespēja atzīmēt sev interesējošās preču kategorijas un pēc tām Tolders lietotne piemeklē un piedāvā attiecīgo kategoriju preces pēc jūsu norādītajām interesēm. Lietotnē ir iespēja saņemt paziņojumus un tādā veidā nepalaist garām kādu īpašu vai akcijas piedāvājumu no iecienīta veikala vai preču kategorijas.

“Aplikācijas ideja radās no problēmas, ar kuru bieži paši saskaramies – ir ļoti daudz veikalu un internetveikalu, informācijas apjoms ir pārsātināts un cilvēkam ir jāpatērē ļoti daudz laika, lai atrastu to, ko vēlas un par labu, atbilstošu cenu,” stāsta “Tolders” idejas autors Reinis Miljons, kuram šī nav pirmā pieredze mobilās lietotnes radīšanā Latvijā. Kā stāsta mobilās aplikācijas autors, darbs un gūtā pieredze pie pirmās mobilās aplikācijas “Riga Original”, kas paredzēta tūristiem, bet nu jau guvusi arī vietējo iedzīvotāju atzinību, ļoti noderējusi “Tolders” izstrādes un iedzīvināšanas procesā.

Tolders piedāvā preces jau teju no 60 zīmolu veikaliem, arvien paplašinot sadarbības partneru un piedāvājuma loku. Šobrīd “Tolders” apvieno preces no tādiem veikaliem kā Bite, Stenders, Debenhams, The Body Shop, Jahonts, Burusports, AlanDeko, Nike, Skibox, Or mēbeles, Queen Lingerie, Boards.lv, Brain Games, Esmilukafiju.lv, Fielmann, Dr.lensor, Visionexpress, Optio, Alk Outlet, Spirits & Wine, E Alko, Drinks & Drinks, Latvijas Balzāms, Eirovīns, Valmiermuiža, Labietis, Cēsu alus, Zero Sports Outlet, Sportland, Sunlux, Tire Shop, Minikid, Liluu, Babystore, Pingas un citiem.

Veikaliem un internetveikaliem “Tolders” ir iespēja piedāvāt savas preces cilvēkiem, kuri jau ir izrādījuši un atzīmējuši interesi par noteiktu preču kategoriju vai veikalu. Līdz ar to veikali sasniedz ļoti precīzu potenciālo pircēju auditoriju. Kā uzskata “Tolders” veidotājs, šādā veidā iegūst abas puses: tiek atvieglota iepirkšanās pircējiem – nav “jāpārrok” viss internets, lai atrastu interesējošo preci, jo ar mobilo aplikāciju preces burtiski atrod meklētāju. Savukārt veikalam tā ir iespēja bez liekas minēšanas un liekiem reklāmas izdevumiem piedāvāt savas preces pircējiem, kuriem tās patiešām interesē.

“Piemēram, ja cilvēks regulāri iegādājas sporta uzturu, viņam ir iespēja piesekot šai kategorijai mobilajā aplikācijā un saņemt aktuālos un jaunos akciju piedāvājumus. Kā arī aplikācijā jau tagad ir un būs pieejamas unikālas atlaides ar “Tolders” atlaižu kodiem, kas nav pieejamas nekur citur. Iespēja piedāvāt klientam tikai viņam interesējošās preces ir būtisks ieguvums arī veikaliem, kas šādi var efektīvāk izmantot savus resursus, daudz mērķtiecīgāk sasniegt savu klientu, un nostiprināt to lojalitāti zīmolam,” mobilās aplikācijas funkcionalitāti skaidro R. Miljons.

Aplikāciju iespējams lejupielādēt caur:

Appstore – https://ej.uz/c24p

Google Play – https://ej.uz/cb3p

Vai caur mājaslapu -  www.tolders.lv