Pk, 19.08.2022.

Lai saņemtu īpašuma nodokļa atlaides, rīdziniekiem jābūt e-pasta adresei

TVNET/LSM.lv
Lai saņemtu īpašuma nodokļa atlaides, rīdziniekiem jābūt e-pasta adresei
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Hruščova laiku projekta ēkas celtas 50.-60. gados Ķengaragā, Iļģuciemā, Juglā, Purvciemā, Ziepniekkalnā.Tām ir 2-5 stāvi, lielākoties ir balkoni. Istabas caurstaigājamas.
Hruščova laiku projekta ēkas celtas 50.-60. gados Ķengaragā, Iļģuciemā, Juglā, Purvciemā, Ziepniekkalnā.Tām ir 2-5 stāvi, lielākoties ir balkoni. Istabas caurstaigājamas. Foto: Māris Dedziņš/RB

Turpmāk rīdziniekiem, kuri vēlēsies arī nākotnē saņemt nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atlaides, ir jābūt e-pasta adresei, vēsta Dienas ziņas.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) gan uzskata, ka šāds nosacījums pārkāpj Iesniegumu likumu, jo iedzīvotājiem ir tiesības valsts iestādēs vērsties arī rakstiski.

Taču Rīgas domes Ieņēmumu pārvaldes priekšnieks Ilmārs Ziedonis skaidro, ka iedzīvotājiem, ja viņi objektīvu iemeslu dēļ nav aktīvi e-vidē, tik un tā būs pieejamas atlaides. 

par to viņiem laikus, līdz taksācijas gada 1. janvārim,

būs iesniegumā jāpaziņo Ieņēmumu pārvaldei.

Taču VARAM joprojām nav skaidrs, kā Rīgas dome vērtēs šos objektīvos iemeslus.

"Kā gan pārvalde var izvērtēt, kuram ir vai nav pietiekami līdzekļi, lai nopirktu datoru?" sacīja VARAM valsts sekretāra vietniece reģionālās attīstības jautājumos Ilze Oša.

Plašāk skaties sižetā!

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu