TOP10 Latvijā populārākās IKEA preces

Raksts tapis sadarbībā ar IKEA
Foto: Publicitātes foto/ TVNET GRUPA kolāža

Jau 11. aprīlī pircējiem durvis vērs IKEA plānošanas un preču pasūtīšanas vieta Liepājā. Gaidot IKEA Liepāja atklāšanu, interjera dizainers atklāj, kādi ir 10 Latvijā populārākie IKEA risinājumi.

METOD virtuves iekārtas

Foto: Publicitātes foto

“METOD virtuves iekārtas ar glancēti baltu fasādi ir Latvijā un arī citur pasaulē populārāko virtuves iekārtu vidū. Tās ir pielāgojamas, kā vien nepieciešams, izvēloties attiecīgus izmērus un izraugoties no plaša fasāžu un organizatoru klāsta.

METOD var pielāgot individuālām vajadzībām un telpai, turklāt virtuves iekārtu ir iespējams papildināt arī vēlāk.

Izvēloties šīs virtuves iekārtas, pieejamas dažādu stilu un apdares veidu durvis un fasādes, tāpēc ikviens noteikti atradīs ko savai gaumei un budžetam atbilstošu. IKEA piedāvā ne tikai pieņemamu cenu, bet arī 25 gadu garantiju,” stāsta IKEA interjera dizaina nodaļas vadītājs Dariuss Rimkus.

PAX moduļu skapji

Foto: Publicitātes foto

Apvienojot radošo ar praktisko un ļaujot maksimāli izmantot telpu, PAX joprojām ir populārākie skapji, kas nodrošina daudz vietas mantu uzglabāšanai atbilstoši ikviena vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai tev patīk drēbes locīt, karināt vai glabāt atvilktnēs un plauktos, noderēs arī plašās iespējas, ko sniedz KOMPLEMENT kolekcijas organizatori. Arī citi īpaši pielāgoti aksesuāri ļauj vēl lietderīgāk izmantot šos skapjus, kuriem IKEA piedāvā 10 gadu garantiju.

Izvēlies gatavu PAX moduļu skapi, patstāvīgi vai ar IKEA plānošanas un preču pasūtīšanas vietas zinošo darbinieku atbalstu veido pats savu, unikālu kombināciju, izmantojot IKEA tiešsaistes plānotāju.

MALM kumodes

Foto: Publicitātes foto

Dažādos izmēros pieejamās un ietilpīgās askētiskā dizaina MALM kumodes jebkurai telpai piešķir eleganci un neļauj rasties iespaidam, ka telpa ir pieblīvēta.

Visas MALM guļamistabas mēbeles – kumodes, tualetes galdiņi, rakstāmgaldi un gultas – ir veidotas tai pašā, pārlaicīgi izsmalcinātajā, stilā.

Tās ir veidotas tā, lai ilgi kalpotu un labi saderētu kopā ar citām mēbelēm, veidojot saskaņotu interjeru. “Visas augstās vai lielizmēra mēbeles pienācīgi piestiprini ar komplektā iekļautajiem sienas stiprinājumiem. Tas nepieciešams, lai novērstu mēbeļu apgāšanos,” atgādina interjera dizainers.

OFTAST trauki

Foto: Publicitātes foto

Kopš IKEA atvēršanas Latvijā, tie joprojām ir starp 10 iecienītākajām precēm, pateicoties klasiskajam dizainam, harmoniskajam stilam, funkcionalitātei un ārkārtīgi zemajai cenai, kas sākas no 0,60 EUR. OFTAST trauki ir viena no 100 veidu precēm, kas būs pieejamas tūlītējai iegādei IKEA plānošanas un preču pasūtīšanas vietā Liepājā.

KALLAX plaukti

Foto: Publicitātes foto

KALLAX ir stilīgi un vienkārši kuba formas plaukti, kurus var novietot uz grīdas vai piestiprināt pie sienas. “Tie ir ļoti populāri, jo ir askētiski un daudzfunkcionāli. Pieejami dažādi izmēri un krāsas.

Plauktus var kombinēt, novietot vertikāli vai horizontāli vai pielikt tiem ritenīšus un apgaismojumu.

Ar tiem var izveidot arī parocīgu darbistabu, turklāt tos ir viegli pielāgot, izvēloties durtiņas, grozus, ieliktņus, sadalītājus un daudz ko citu,” priekšrocības uzskaita interjera dizainers.

POÄNG atpūtas krēsls

Foto: Publicitātes foto

Klasiskā un vienmēr stilīgā dizaina, maināmā sēdvietas paliktņa un pārvalka dēļ POÄNG atpūtas krēsls ir iecienīts ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē. Saplākšņa rāmis krēslu dara izturīgu un elastīgu un nodrošina labu atbalstu ķermenim, sniedzot komfortu. Sajūtot, ka rāmis ir mazliet atsperīgs, krēslu acumirklī iemīl ikviens, kas tajā apsēžas.

TÄRNÖ āra mēbeles

Foto: Publicitātes foto

TÄRNÖ āra mēbeles, tostarp saliekamie galdi un krēsli, ir ideāli piemērotas balkonam vai mājīgam dārza stūrītim.

Mēbeles izgatavotas no izturīga akācijas masīvkoka un tērauda, kam nekaitē laikapstākļi.

Tās īpaši piemērotas nelielām āra atpūtas zonām, jo krēsli un galdi ir saliekami, tāpēc, novietojot glabāšanai, aizņem maz vietas. Zemā cena ir vēl viens iemesls, kāpēc tie ir tik populāri: galda un divu krēslu komplekts maksā tikai 50 EUR.

RUNNEN āra grīdas segums

Foto: Publicitātes foto

Šis segums ļauj viegli atsvaidzināt terases vai balkona iekārtojumu, jo ar to āra atpūtas zonai acumirklī var piešķirt gluži jaunu izskatu. IKEA pircēji segumu iecienījuši, jo tas ir viegli uzstādāms. Ja nepieciešams, grīdas klājumu var zāģēt, lai tas labi iegultu stūros un apkārt caurulēm.

LACK galdiņi

Foto: Publicitātes foto

Tie ir pieejami no 9,99 EUR, iespējams, izskatās vienkārši, taču ne tikai galdiņi, bet arī pārējās LACK kolekcijas mēbeles sniedz daudz vairāk priekšrocību, nekā no pirmā acu uzmetiena šķiet.

Unikālās konstrukcijas dēļ mēbeles ir vieglas, vienkārši pārvietojamas un vienmēr pieejamas par zemu cenu.

LACK galdiņš ir viegli kombinējams ar citām mēbelēm un lieliski saskan ar KALLAX kolekciju.

MÅLA kolekcija bērniem

Foto: Publicitātes foto

Šīs kolekcijas preces ir radītas, lai rosinātu un iedrošinātu bērnu radošo domāšanu.

Kolekcijā atrodami augstas kvalitātes piederumi, kas ir ne tikai parocīgi, bet arī pārbaudīti atbilstoši stingriem drošības standartiem un nav toksiski.

Turklāt šīs preces iet pie sirds arī vecākiem – pildspalvu pēdas ar ziepēm un remdenu ūdeni var nomazgāt no vairuma virsmu un materiālu.

***

Šā gada 11. aprīlī Liepājā durvis vērs plānošanas un preču pasūtīšanas vieta. Tā būs Latvijā pirmā klientu apkalpošanas vieta, kas ir mazāka formāta.

IKEA plānošanas un preču pasūtīšanas vieta izveidota, lai klientiem palīdzētu plānot telpu iekārtojumu, izmantojot IKEA labiekārtošanas risinājumus, piemēram, virtuves iekārtas, skapjus, vannas istabas mēbeles u. c. Klientiem būs iespēja saņemt iepriekš pieteiktus, IKEA speciālistu sniegtus individuālus plānošanas pakalpojumus klātienē un šim nolūkam īpaši atvēlētās zonās plānot pašrocīgi vai ar IKEA darbinieku palīdzību.

  • Plānošanas un preču pasūtīšanas vietā varēs tuvu dzīvesvietai ērti pasūtīt un saņemt IKEA tiešsaistes veikala pasūtījumus. Pilns IKEA mājokļa labiekārtošanas preču klāsts būs pieejams, iepērkoties tiešsaistē, un daļa preču būs pieejamas uzreiz.
  • IKEA Liepāja būs iespēja saņemt arī pārējos pakalpojumus, kurus IKEA sniedz Latvijā, piemēram, mērīšanu, montāžas, mēbeļu uzstādīšanas pakalpojumus u. c.
  • IKEA plānošanas un preču pasūtīšanas vieta Liepājā būs arī iedvesmas avots – pircēji varēs apskatīt un aptaustīt populārākos telpu iekārtošanas risinājumus, piemēram, virtuves iekārtas, skapjus, vannas istabai, ēdamistabai vai viesistabai paredzētas uzglabāšanas mēbeles.
Uz augšu