RUS
Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

No nākamās nedēļas darba dienās stāsies spēkā 25% atlaide 47 vilcienu reisos

LETA
Ilustratīvs attēls | Foto: Ieva Čīka / LETA

No pirmdienas, 16.oktobra, darba dienās vilcienu reisiem dienas vidū biļetes vienam braucienam varēs iegādāties ar 25% atlaidi, pērkot tās gan biļešu tirdzniecības kasēs, gan AS «Pasažieru vilciens» mājaslapā un mobilajā lietotnē, gan vilcienā pie konduktora kontroliera, pavēstīja uzņēmumā.

«Biļešu cenas šajā dienas daļā ir draudzīgākas, domājot galvenokārt par cilvēkiem, kuri nav saistīti ar noteiktu darba vai mācību laiku un var brīvi plānot savu pārvietošanos,» skaidroja «Pasažieru vilciena» pārstāvji.

Atlaidi biļetēm vienam braucienam piemēros deviņiem vilcieniem maršrutā Rīga-Skulte-Rīga; 11 vilcieniem maršrutā Rīga-Aizkraukle-Rīga; astoņiem vilcieniem maršrutā Rīga-Jelgava-Rīga; 19 vilcieniem maršrutā Rīga-Tukums-Rīga.

Vilcienu kustības sarakstos pie biļešu kasēm un pieturvietu informatīvajos stendos vilcieni, kuriem tiks piemērota atlaide, būs atzīmēti ar zaļas krāsas zīmi. Arī mājaslapā un mobilajā lietotnē šie vilcieni būs atzīmēti ar 25% atlaides zīmi. Iegādājoties e-biļeti, konkrētā maršruta cena jau būs norādīta ar 25% atlaidi.

Gadījumā, ja ir iegādāta biļete ar 25% atlaidi un tomēr nolemts braukt ar vilcienu, kuram šī atlaide nav piemērota, cenas starpību varēs piemaksāt kasē vai pie konduktora kontroliera.

«Jāņem vērā, ka, iekāpjot vilcienā stacijā, kurā ir atvērta biļešu kase, biļete pie konduktora kontroliera maksās par 0,5 eiro dārgāk,» piebilda uzņēmuma pārstāvji.

Attiecīgās atlaides būs spēkā līdz nākamā gada 20.aprīlim.

Pasažieru vilciens
0 Komentāri