Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Lukoil» pārdos aktīvus Latvijā un Lietuvā

Lukoil logo FOTO: NIKOLAY DOYCHINOV / AFP

Krievijas naftas kompānija «Lukoil» pārdos aktīvus Latvijā un Lietuvā, šādu lēmumu pamatojot ar to, ka šajās valstīs ir pret Krieviju vērsts noskaņojums.

«Pašlaik pārdošanā ir mūsu aktīvi Lietuvā un Latvijā- tur, kur ir pietiekami nopietns pret Krieviju vērsts noskaņojums. Tāpēc mēs direktoru padomē nolēmām aiziet no šīm valstīm,» intervijā telekanālam «Rossija 24» teica «Lukoil» prezidents Vagits Aļekperovs.

Viņš atgādināja, ka «Lukoil» šogad jau pārdevusi savus aktīvus Igaunijā.

Jau ziņots, ka Igaunijas degvielas tirgotājs «Olerex» vasarā iegādājās «Lukoil» meitasuzņēmumu Igaunijā «Lukoil Eesti», kam piederēja degvielas uzpildes staciju tīkls.

«Lukoil» ir degvielas uzpildes staciju tīkli Latvijā un Lietuvā.

«Lukoil Baltija R» ir trešais lielākais degvielas mazumtirgotājs Latvijā. Kompānija ir izveidota 1993.gada 21.jūnijā. Tās pamatkapitāls ir 2,602 miljoni eiro. Pagājušajā gadā «Lukoil Baltija R» strādāja ar 265,867 miljonu eiro apgrozījumu, savukārt uzņēmuma peļņa bija 2,286 miljoni eiro.

Uz augšu
Back