Satura mārketings

Muzejs aicina uz simtgades ekskursijām Latvijas Universitātē

FOTO: Publicitātes foto

Latvijas Universitātes Muzejs, par godu Latvijas Universitātes (LU) simtgadei, aicina apmeklēt ekskursijas LU galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19. Septembrī visiem interesentiem simtgades ekskursiju piedāvājums ir bez maksas.

Ekskursijas maršrutā būs iespēja iepazīt vecāko augstskolas ēku Latvijā, valsts nozīmes arhitektūras pieminekli un vienu no Universitātes un arī Rīgas būtiskākajiem simboliem.

Apskatei būs pieejamas LU monumentālās telpas – Lielā aula, kas atklāta un iesvētīta LU 16 gadu jubilejā, un Mazā aula, kur notika svinīgais LU dibināšanas akts 1919. gada 28. septembrī, kā arī leģendārais Studentu karceris, kas glabā autentiskās liecības par studentu dzīvi 19. gadsimta beigās un 20. gadsimta sākumā.
 

FOTO: Publicitātes foto

Ekskursijas notiks otrdienās un trešdienās plkst. 11.00 un 16.00 no 10.–25. septembrim latviešu valodā. Ekskursijas ilgums 45–50 minūtes. Pieteikšanās ekskursijām šeit. LU Muzejs nodrošina ekskursijas grupām arī citā laikā latviešu, angļu, vācu un krievu valodā. Vairāk informācijas par LU simtgades ekskursijām iespējams iegūt, zvanot pa tālruni 67 034 566, rakstot uz e-pastu muzejs@lu.lv vai sazinoties ar LU Muzeju facebook.com lapā.

Vairāk par LU Muzeja aktivitātēm var lasīt Muzeja vietnē.

Uz augšu