Konkursā uz VNĪ valdes locekļa amatu pieteikušies 140 pretendentu

VNĪ valdes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs

FOTO: Ieva Leiniša / LETA

Konkursā uz VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) valdes locekļa amatu pieteikušies 140 pretendentu, informēja Finanšu ministrijā (FM).

Šonedēļ amata konkursa komisija izvērtēs iesniegtos pretendentu pieteikumus un to atbilstību izvirzītajām prasībām.

Pēc tam sekos konkursā tālāk virzīto amata pretendentu intervijas, kuru laikā tiks noskaidrota pretendentu kompetence un atbilstība VNĪ valdes locekļa amatam, kā arī tiks uzklausīts pretendentu redzējums par par VNĪ tālāko attīstību.

Paredzēts, ka VNĪ valdes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs arī turpmāk ieņems šo amatu. Tāpat darbu valdē turpinās VNĪ valdes loceklis Andris Vārna, bet līdz konkursa noslēgumam valdē strādās Jānis Ivanovskis-Pigits.

LETA jau vēstīja, ka pērn novembrī, uzņemoties morālu atbildību par traģisko negadījumu būvobjektā Finanšu ministrijā, Smilšu ielā 1, no valdes locekļa pienākumu pildīšanas atkāpās Kitija Gruškevica, kura valdē bija atbildīga par attīstības un būvniecības projektiem. Par VNĪ pagaidu valdes locekli tika iecelts Ivanovskis-Pigits. 

Konkursā uz VNĪ valdes locekļa amatu varēja pieteikties līdz 29.maijam.

VNĪ apgrozījums 2019.gadā bija 40,25 miljoni eiro, kas par 2,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa bija 5,95 miljoni eiro. VNĪ dibināta 1996.gadā, un tās vienīgais akcionārs ir Finanšu ministrija.

Uz augšu