Vīrietis apgalvo, ka seksa robots izglābis viņa laulību

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

FOTO: REUTERS/SCANPIX

Barselonā, Spānijā dzīvojošais seksa robotu izstrādātājs, nanotehnoloģiju inženieris Serhi Santoss apgalvo, ka 3400 eiro vērts, mākslīgs lateksa ķermenis patiesībā līdzējis glābt viņa laulību, jo tagad seksā viņš esot izturīgāks.

Santoss izdevumam Daily Star atklājis, ka viņš patlaban dzīvo kopā ar sievu un virkni seksa robotu, ar kuriem sekss viņam esot pastāvīgi, ziņo Metro.co.uk.

FOTO: REUTERS/SCANPIX

Robotu izstrādātājs norāda, ka viena no viņa lateksa draudzenēm ir veidota tā, lai justu, kad Serhi ejakulē, un attiecīgi sinhronizē arī savu orgasmu.

«Tas patiešām ir uzlabojis manas attiecības. Jūs varat paprasīt manai sievai. Man patiesi ir sekss ar viņu. Es vairs nesteidzos un spēju turēt ilgāk nekā 5 minūtes,» - tā Santoss. «Es baudu seksu ar sievu, jo vairs tik ļoti nesteidzos.»

FOTO: REUTERS/SCANPIX

Panākumu atslēga ir robota spēja sinhronizēt paša un lietotāja orgasmu. «Piemēram, ja sekss ilgst 15 līdz 20 minūtes, robots mēneša laikā pielāgosies maniem paradumiem un pieskaņosies,» - saka Santoss.

Santosa vārds pasaules medijos izskanēja jau pagājušajā nedēļā, kad, pēc viņa teiktā, kādai viņa radītai seksa lellei tehnoloģiju izstādē Austrijā uzklupuši ziņkārīgi apmeklētāji, to pamatīgi apskādējot; robotam uzbrukuma rezultātā pat esot salauzti pirksti.

Uz augšu